
В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.
Медики діагностували немедикаментозне отруєння, надали необхідну допомогу та доставили дитину до лікарні для подальшого обстеження й лікування.
Медики нагадують, що побутову хімію слід зберігати в недоступних для дітей місцях. У разі проковтування таких речовин не можна самостійно викликати блювання або намагатися нейтралізувати засіб. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або викликати швидку за номером 103.