
Слідчі Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції викрили 44-річного жителя Ужгорода, директора підрядної організації, якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами під час капітального ремонту закладу загальної середньої освіти у селищі Середнє.
Правоохоронці встановили, що товариство, очолюване фігурантом, стало переможцем відкритих торгів на проведення ремонтних робіт. Замовником виступала Середнянська селищна рада.
Під час виконання договору підрядник подавав акти виконаних будівельних робіт для проведення розрахунків із замовником. За даними слідства, до офіційної документації внесли недостовірні відомості щодо обсягів і вартості фактично виконаних робіт. Зокрема, було завищено обсяги покрівельних та теплоізоляційних робіт, а також включено витрати, які не підтвердилися.
На підставі поданих документів селищна рада перерахувала підрядній організації понад 7,9 млн гривень бюджетних коштів. Водночас, згідно з висновками експертиз, фактична вартість виконаних робіт становила близько 5,7 млн гривень.
Таким чином, за версією слідства, Середнянській територіальній громаді завдали збитків на майже 2,2 млн гривень.
Директору товариства повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України — заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та службове підроблення.


Грім Небесний 24.06.2026 / 16:44:41
Стільки останнім часом новин про викриття різних схем, афер, розкрадань, вже пора і писати результати проваджень за такими справами) А правда в тому що 90% всього цього закінчується нічим, справи "глохнуть" у судах і закриваються із-за закінчення терміну розгляду, або якщо "домовляються", то знаходять якість невідповідості і закривають справу взагалі. Тому як крали і будуть красти, нічого з цим не зробиш)
Злий Собака 24.06.2026 / 16:36:21
Ну на такому вся будівельна галузь побудована, візьміть будь-яке будівництво, ніхто по іншому не працює.
Ква Ква 24.06.2026 / 16:14:50
Щось не зрозуміла ситуація , один завищував факт.роботи і подавав недостовірну інформацію про обсяги .А хто від держави контролював обсяги виконаних робіт? Якщо така робота проводилась , то чому ці особи не фігурують у звинуваченні ?
Ато виходить , що один краде , Тай слава Богу .