В Ужгороді ухвалили рішення про суттєве підвищення вартості послуг централізованого водопостачання та водовідведення для населення та підприємств.
Відповідне рішення прийняли у середу, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету міської ради.
Новий тариф становитиме 91,24 грн за кубометр води.
За словами міського голови, тарифи на воду в місті не переглядалися з 2022 року, через що комунальне підприємство зазнало суттєвих фінансових збитків.
У мерії зазначають, що водоканал працює в умовах зростання витрат, що й стало однією з причин коригування тарифної політики.
Закарпаття онлайн
Теги: вода, тариф, підвищення, комунальні послуги
Введіть число * Будьте уважні, в разі помилки коментар буде скасовано.
0 Коментувати
Ділитись
На головну
Додати в закладки
Версія для друку
Переслати