
Правоохоронці на Закарпатті викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаного чоловіка через державний кордон шляхом укладення фіктивного шлюбу.
За даними слідства, організаторкою схеми була 34-річна уродженка міста Слов’янськ, яка має інвалідність ІІ групи. Жінка запропонувала 45-річному жителю Івано-Франківської області укласти фіктивний шлюб, що мав стати підставою для його законного виїзду за межі України під час дії воєнного стану.
За свої послуги підозрювана вимагала 7 тисяч доларів США. Після офіційного оформлення шлюбу чоловік та жінка планували перетнути державний кордон через пункт пропуску «Солотвино».
Правоохоронці задокументували передачу обумовленої суми коштів. Одразу після отримання грошей жінку затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі їй повідомлено про підозру за статтею 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України. У справі тривають слідчі дії, правоохоронці встановлюють усі обставини та можливих інших учасників схеми.



До нижнього 23.06.2026 / 18:19:29
Ого, то ти, Ельвіра? Ну в тебе і мрії) До влади тебе допускати не можна, Лубінцю треба взяти тебе на контроль, можливо пристроїти тебе на відпочинок у психдиспансер для вирінювання думок...
Утриматм з кожного такого ВЗ 50 тис баксів 23.06.2026 / 18:05:55
За кордоном зараз проживає 2 млн військ. зобовязаних 18—60 з паспортом громадянина України. Ці люди зараз відлучені і відрізані від захисту свого майна, своїх родичів, друзів або знайомих в Україні. Всі решта ВЗ на території України - формують мобрезерв і в будь-який момент часу можуть бути залучені до захисту країни. По "зарубіжним" ВЗ можна прийняти ефективне законодавче рішення: з кожного домогосподарства, з якого виїхав такий ВЗ за кордон, утримати (на добровільній основі або примусово через конфіскацію майна виконавчою службою) по 50 тис. дол. у фонд фінансування найманців-професіоналів, які замість цих ВЗ будуть захищати їх родичів, друзів, знайомих та їх майно в Україні. По внутрішнім ВЗ необхідна справедлива мобілізація з пріоритетом: хворі, цивілісти - в першу чергу тримають тил, підготовлені і присягнувші люди з оперативного резерву (силовики, люди з ВОС) - тримають фронт.
Буль-Буль Огли 23.06.2026 / 17:32:23
Шо за ложи? Як так можна попастися? На якусь постанову правоохоронних органів схоже)