
В Ужгородському районі бригада екстреної медичної допомоги надавала допомогу 8-річній дитині, яку, за попередньою інформацією, вкусила змія.
Інцидент стався на городі біля будинку. Плазун укусив дитину в ліву стопу, що спричинило біль та відповідну реакцію організму. На виклик оперативно прибула бригада екстреної медичної допомоги №304.
Медики провели огляд постраждалого на місці, надали необхідну допомогу та госпіталізували дитину до Закарпатської обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.
Фахівці нагадують, що у разі укусу змії не можна розрізати чи припікати рану, висмоктувати отруту або накладати джгут. Натомість необхідно заспокоїти постраждалого, максимально обмежити його рухи, зафіксувати уражену кінцівку та якомога швидше звернутися по медичну допомогу.
111 23.06.2026 / 14:49:11
Чому ніколи не пишете локацію якось конкретніше? Ужгородський район це і Сторожниця,і Волосинка. Різниця трохи є.....