
Директору одного з комунальних підприємств Ужгорода, який також є чинним депутатом міської ради, повідомили про нову підозру у межах розслідування схеми незаконного заробітку на вторинній сировині з міського полігону твердих побутових відходів.
За даними Ужгородської окружної прокуратури, посадовець створив умови для функціонування схеми та забезпечував її безперешкодну роботу. Вилучені на полігоні пластик, макулатуру та поліетилен реалізовували через комерційні структури, а частину прибутку передавали посадовцю.
У ході розслідування правоохоронці встановили факти одержання депутатом неправомірної вигоди за сприяння такій діяльності. Загальна сума коштів, які він нібито отримав, становить 384 тисячі гривень.
Окрім раніше оголошеної підозри у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, тепер депутату інкримінують також одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі (ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 368 КК України).
Засновницю фірми та керівника товариства підозрюють у пособництві у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Ужгородського районного управління поліції за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури. Оперативний супровід забезпечує Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області.

István 22.06.2026 / 16:42:43
Пусть депутаты идут сортировать отходы и заработают на зарплату
Івасик Телесик 22.06.2026 / 16:08:43
А нехай прокуратера така розумна назве де немає схем?) Зараз куди не глянь і кого не візьми, всюди счеми, по іншому ніхто працювати не хоче) В самій прокуратурі теж одні схеми)