
Двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері, передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя в Національному природному парку «Синевир».
Тварин виявило місцеве подружжя під час прогулянки лісом. Протягом кількох днів чоловік спостерігав за ведмежатами, сподіваючись, що до них повернеться ведмедиця. Однак цього не сталося, і малюки залишилися без догляду та їжі.
Щоб урятувати тварин від загибелі, чоловік забрав їх додому та звернувся до фахівців Реабілітаційного центру бурого ведмедя. Працівники центру прибули на місце та транспортували ведмежат до «Синевиру».
За результатами ветеринарного огляду стан тварин оцінюють як стабільний. Наразі вони проходять адаптацію та перебувають під наглядом спеціалістів.
У центрі зазначають, що ведмежата отримуватимуть необхідний догляд, харчування та ветеринарну допомогу, необхідні для подальшого життя та розвитку.



