
За даними слідства, упродовж 2024 року під час проведення лісогосподарських робіт зникло понад 600 кубометрів деревини. Встановлено, що частина заготовленого лісу могла незаконно передаватися стороннім особам ще до внесення відповідних даних до електронної системи обліку.
Правоохоронці вважають, що до незаконного вибуття деревини може бути причетний посадовець, який відповідав за її облік та зберігання.
Наразі тривають слідчі дії, під час яких правоохоронці встановлюють усі обставини справи та можливих причетних осіб. Якщо вину підозрюваного буде доведено в суді, йому загрожує відповідальність згідно з чинним законодавством України.


Ліс 01.06.2026 / 13:37:54
В тюрму гниду
Дуб Дубом 31.05.2026 / 21:47:02
Та всім пофіг, всі пакують бабло як ужарені) Йде війна не за Україну а всіх проти всіх, кожен воює на свому "невидимому" фронті за своє щасливе і світле майбутнє) Ніхто жити "казками" не буде, всі хосуть гроші...
Правда 31.05.2026 / 11:35:14
Крадуть кругом, бардак повний у час війни, чиновників, силовиків, і депутатів у рази більше за потребу в країні, у всіх них зарплата з 2022 року суттєво виросла на відміну від зарплати солдата, яка п'ятий рік залишається напрочуд стабільною на рівні 20 тис грн. Но чим не країна мрії?
П'ятий рік на фронті і виходить, що це ще далеко не межа, бо варіантів обмаль, тобто два: померти чи залишитись калікою. Бо виходить цікава річ, що якщо війна буде продовжуватись ще роками, то воюють одні ті самі, а депутати, чиновники, силовики живуть своє краще життя у час війни! Тому Браво владі! Лохотрон продовжується для простого народу, бо виходить, що в мерії, ОТГ, сервісному центрі, земельному відділі, різного роду радах і виконавчих органах сидять молоді і здорові бики, які воювати не навчені і провести ротацію їх з ветеранами і інвалідами війни та тими, що 5 рік на фронті не можна, бо закон не дозволяє і на то ніхто не піде, бо то не по фен-шую для еліти. Тому, печаль, м'яко кажучи, але: не все так буде.
Форгачі 30.05.2026 / 19:55:04
В лісі великі гроші крутяться, но треба і показник.
Лісопилка 30.05.2026 / 16:26:11
Знову ліс, деривина... на жаль, поки на лісі можна заробляти, на ньому будуть заробляти, нічого з цим не зробиш.