
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Слідчі дії тривають також за місцем проживання тимчасово виконуючого обов’язки начальника установи, підполковника Миколи Мигалейка, а також ще трьох осіб, які фігурують у справі.
За попередньою інформацією, вже повідомлено про підозру двом фігурантам. Один із них — колишній працівник Ужгородського військкомату, якого слідство вважає посередником між «клієнтами» та посадовими особами.
Як повідомляється, правоохоронці перевіряють можливу схему отримання неправомірної вигоди за оформлення повісток із відтермінованою датою вручення. За цією версією, за гроші громадянам могли оформлювати повістки на майбутні дати, що фактично дозволяло уникати негайної явки до ТЦК.
Наразі тривають обшуки та інші слідчі дії, встановлюються всі причетні особи та роль кожного з фігурантів. Також вирішується питання щодо можливого повідомлення про підозру керівництву установи та правової кваліфікації справи.


Квадратне колесо 17.05.2026 / 22:30:57
Ну шо там з обшуками? Що знайшли? 100 тис баксів в матрасі є? Комедія, колись ці хлопці в трусах дирявих від пердження ходили, а тапер мільйонерами поставали, от тобі і життя.
Бовкуненко Саня 16.05.2026 / 11:14:14
Ушиткі будете запоковані ухилянти засрані!!!!
Іван Качка 15.05.2026 / 18:13:07
Будьте обережні, в ТЦК в підвалі є такий собі бугай по кличці Івасик Телесик, він може і відтарабанити ззаді, тому краще туди не бусифікуватися.
Аня 15.05.2026 / 15:33:09
Гарна фотосесія
КуКуРуКу 15.05.2026 / 14:49:55
Так а що з тим касо-тримачем Лейманом? Ймили го?
Мага 15.05.2026 / 14:44:52
На бесі катається, ...мда у нас все з ніг на голову перевернулося) Ще недавно ці голосранці ходили пальцем в дупі ковирялись, а тепер на бехах катаються) Нові успішні люди, еліта, єпта)
??? 15.05.2026 / 14:44:23
Чому прокурора в жилетці не привели з собою? Ділитися не хочуть?
Карась 15.05.2026 / 14:42:12
Ахахаха, ну цю морду всі знають)
Іван 15.05.2026 / 13:51:21
Свій до свого, по своє.
Правда 15.05.2026 / 13:44:16
Все це вже павуки в банді, розподіл зароблених десятків мільярдів доларів на самій чесній в світі мобілізації по кишеням представників влади і силових структур, бо тіпа за останні чотири роки ніхто не бачив, що робиться з схемами уникнинення від фронту, частина негодяїв уже за кордоном тратить зібране бабло.