
Співробітники Ужгородського районного управління поліції швидко встановили та затримали двох місцевих жителів, причетних до пограбування 36-річного ужгородця. Інцидент стався ввечері 9 травня на вулиці Університетській, неподалік студентських гуртожитків. За даними поліції, близько 22:00 двоє невідомих напали на чоловіка, застосували до нього фізичну силу та вирвали з плеча сумку. Усередині знаходилися документи, гроші та особисті речі. Після скоєного нападники втекли з місця події.
У ході оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції швидко встановили осіб зловмисників та їх місцеперебування. Ними виявилися двоє місцевих жителів віком 18 та 24 роки, які раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронців.
Під час затримання у фігурантів вилучили викрадені речі потерпілого, які буде повернуто власнику.
Обох чоловіків затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі кваліфікували їхні дії за ч. 4 ст. 186 КК України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Досудове розслідування триває.

Галя Бам 12.05.2026 / 16:03:49
Там чуть пенсіонерку 75 років не ізнасиловали на днях, ходять всякі східняки із дурнов головов, низнаєш што чикати уд них.
Чикотіло 12.05.2026 / 11:17:43
Там райончик ще той, мало того що можуть пограбувати, ще й можуть в кущах "відтарабанити"), дівчатам краще там не ходити в темний період часу)
24 річного треба тримати в сізо до 25 р., а далі - угода і на фронт 10.05.2026 / 21:00:59