У Хусті зранку вівторка на ходу загорівся Peugeot Partner (ОНОВЛЕНО) (ФОТО)

Про надзвичайну подію повідомили в ГУ ДСНС України в Закарпатській області.

Фото ілюстративне, з мережі Інтернет
Фото ілюстративне, з мережі Інтернет

Як йдеться в інформації рятувальників, учора, у вівторок,  29 квітня, о 09:17, до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання легкового автомобіля Peugeot Partner на вулиці Волошина у місті Хуст.

За словами 57-річного водія, машина загорілась під час руху. Побачивши дим з-під капоту, чоловік вийшов з авто та почав штовхати його на узбіччя, аби не створювати аварійної ситуації на дорозі. Очевидці події підбігли допомагати водію гасити пожежу вогнегасниками.

Згодом на місце прибули вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Хуст, які локалізували пожежу о 09:21 та повністю ліквідували о 09:28.

Полум’я охопило моторний відсік та передню частину салону автомобіля.

Причина загорання встановлюється.

До гасіння залучились 7 рятувальників та 2 одиниці техніки.

30 квітня 2025р.

Теги: пожежа, вогонь, Peugeot, Partner, Хуст

Коментарі

Спаситель 27.09.2025 / 06:23:57
Михайлівна ти в гавне,якщо потрібно можу витягнути тебе при звернені до Андрія обл рада,зателефонуй дай добро,Вася в кабінеті таке белендів затя атепер ходить та оправдовується,каже контрольор,якого мож легко послати на...

Баба 16.09.2025 / 15:49:08
положила не телефонувала їй, передала прихлопнотуму,збирала нас ,всьому розказала в трубку при 300 грам білої.Баба обіцяти ній не виконує старість склероз говоримо знив.

Вася 11.09.2025 / 14:02:21
Постійно нас інформував,що Михайлівна йобнута хворіє маразмом зато нехотів знею спілкуватися коли була курва нач.відфлом

Михалівна 06.09.2025 / 06:16:19
Двлами завдвння ,я несправився ,а то чудо коломене знеї який хочен твка шкода дивит свою шкуру.

Марклвичка 03.09.2025 / 06:54:06
Наталька мене Марійку примушувала розписуватись за отримання коштів громадянами,це все було домовлено з керівником пошти,курва її мати

Михалівна 03.09.2025 / 06:45:53
Хочу довести як вонячка змушувала мене розписуватись за людей на пошті по отриманню допомоги,покоджено з дебілом пошти ,мені нема що тіряти ,вже так невоняє лиш мало ,а непер зовсім бо нема її

Баба 29.08.2025 / 01:07:31
Гірше деявола так нам надоїла з своєю дурю.

Баба 28.08.2025 / 20:53:15


***нута кажеми щоти будеш замене ходити,вназнає прощоя ,найзатя чорти холят деяволицьо.


Вонячка 28.08.2025 / 20:18:38
Стара одноми обіцяла а пофакту щовсім інше,чудо в пірях,нагальник.

Баби 28.08.2025 / 17:29:29
Маразм застпвиланя ливати поміжгірю,я чий негуль старий свій розум дониї неприкладу

Баба 26.08.2025 / 08:08:29
Сердита ,що слухатня,роздуплися чудо ,паскудо думалась що воню.

Згорілаби 20.08.2025 / 15:20:52
Баба кажеми бдеш ходитити, я си думаю ати щотам будеш робити, михалович обтікає,хоч одно толковоє зробила.

Ваняє 15.08.2025 / 18:12:41
Ще боїться ,курва її мати кажу переговорю з нею ,щобписала всяку хрень,воно плаче щоб неговорила лопух слухає мене.

Здулася 11.08.2025 / 16:16:55
Гуль старий обіцявми ,що рішит а фофакту здулася ,співат невту сторону,немза стара.

Відпусці 07.08.2025 / 14:45:24
Казалами тепер відихає ,що баба вивчає би її непоклав раком,а вона вже раком іванович казав,я спишу баба гулава.

Розчарування 05.08.2025 / 21:57:10
Хтотам наговорив ,а мені розчарування може баба гулава,а то лиш назва міняєся.

Прихлопнута 05.08.2025 / 20:50:18
Гонит мене взат вперет,Михалівна ,Івановича поважає,атебе онь чорт бере,говорив що немав бажання знив говори іванович, старався її обходити,атипир вже поміняв думку,гулавоє хоче командувати ,якого чорта телефонуєте мені,гулі .

Бабі 04.08.2025 / 20:36:50
Свині пильнувати ,чорт думан ,що мене обрадує що льопне щося лишу,думаю бабо свинямися займи ,а я замість тебе , вася билиб устойлі,воняк скривится тазбабов лепече,казав заню що николи нелюбив знив говорити,обходив говорив з іншими бо йобнута.

Радиламся 04.08.2025 / 15:19:53
З Олексиком каже Андрій в Кмєві на марші голубих,він неміг прото знати,бабу гонит радиться івановичом,може тоже хоче йти намарш,неможе поросятка пильнувати.

Паскудо 03.08.2025 / 10:19:18
Нащо набріхужш на Андрія,казалась що розказував твій ,сердитась що забраливідтя повновадення ,а куруна в унітазі,перше чи ти казала ,що Мукачівського вже зняли,по телефону.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:40
У Сіднеї під час теракту на святкуванні Хануки загинув ужгородець Тібор Віцен Фото новина
14:37
Стало відомо ім’я 15-річної дівчини, яка загинула вчора у ДТП на Хустщині Фото новина
13:31
У Великій Доброні вночі горів житловий будинок Фото новина
12:26
/ 6
Закарпатська волонтерка Власта Рейпеші заявила про погрози та переслідування з боку керівництва обласного ТЦК
11:20
В селі Загаття під час пожежі травмувався підліток
10:15
На Хустщині легковик із підлітками врізався у вантажівку Фото новина
10:01
У Порошкові рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
18:02
У селі Бедевля на Тячівщині в ДТП загинув 68-річний чоловік Фото новина
10:19
18-річного хлопця затиснуло між колесами навантажувача в Ужгороді Фото новина
12:20
У Берегові спалахнув ресторан
09:00
/ 3
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території Свято-Покровського монастиря Фото новина
14:49
Бригада екстреної медичної допомоги врятувала ужгородку із зупинкою серця
11:32
/ 1
На Закарпатті медики встигли на пологи попри темряву та розмиту дорогу
17:58
/ 1
BMW зайнявся просто на парковці в Мукачеві Фото новина
13:22
На Мукачівщині під час пожежі врятували подружжя літнього віку Фото новина
15:40
/ 1
В Ужгороді горіла сауна спортивно-розважального комплексу Maximus Фото новина
13:34
На Закарпатті зафіксували нічний землетрус Фото новина
12:07
У Сільці під колесами легковика загинув 75-річний велосипедист Фото новина
10:53
На Закарпатті дитина отримала важку травму повіки під час гри із сокирою Фото новина
17:27
/ 1
На Рахівщині загинув 17-річний мотоцикліст, врізавшись у бетонний водовідлив Фото новина
16:27
/ 1
У Сускові автомобіль на смерть збив 53-річну жінку-пішохода Фото новина
14:59
У Хусті рятувальники оперативно загасили пожежу біля житлового будинку Фото новина
10:16
У Тересві ледь не згорів двоповерховий житловий будинок Фото новина
11:20
50-річна жінка загинула внаслідок пожежі в Ужгороді
15:06
На Хустщині під час руху загорівся КАМАЗ Фото новина
» Всі новини