Про це у своєму телеграм-каналі повідомив, посилаючись на власні джерела в правоохороннних органах, блогер Віталій Глагола.
За його інформацією шукали в приватних будинках посадовців та приміщеннях Ужгородської міської ради.
Також блогер, посилаючись на джерела, повідомив, що слідчі дії пов'язані з можливими корупційними схемами щодо викупу земельних ділянок.
Очікуються офіційні коментарі від НАБУ та посадовців Ужгородської міської ради щодо результатів обшуків та можливих наслідків для фігурантів справи.
Жрра 2025-01-30 / 10:27:12
Відомий ресторатор, меценет, почесний громадянин Ужгорода і с.В.Лучки Волошин Іван користується повагою і авторитетом у Микити. Він може прийняти на себе повноваження мера Ужгорода поки Бодя буде зберати гроші і рішати свої проблеми.
Андрiiва на Львiвщину досить булочки жирувати. 2025-01-30 / 09:19:27
Василь 2025-01-30 / 08:20:03
Всі земельні питання рішає касир Мільо, за згодою Івана та Михайла Завідняків. Один в СБУ, другий від Микити у міськраді. Секретар земельної комісії Смирнов, від Пересоляка. Як вам таке?
Унгварський 2025-01-29 / 23:18:00
Сі стройки до добра не доведут. Скоро у Вароши гуно не в труби, а з труб буде утікати. Сись конюський мер ани єдного колектора не вчинив... Так шо гнати го треба в шию.
Домніцький junior 2025-01-29 / 21:14:08
Бред якийсь постійно прокуратура перевіряє рішення і розпорядження міськради, жодних порушень там немає, все законно. Це якесь непорозуміння.
До лоси 2025-01-29 / 20:34:51
ПРОЗОРА ТРАКТОРИСТА
Чубирко 2025-01-29 / 19:24:20
Микита з Пересоляком та кишеньковими силовиками обкладають додатковим митом Андрііва, щось не поділили.)
Берча 2025-01-29 / 18:48:34
Мясник має бути мером та буде порядок.
До loci 2025-01-29 / 18:35:35
До пересоляка маєш на увазі?
Мачка 2025-01-29 / 18:29:44
Почався новий дерибан!
Грабують награбоване:)
Або як кажуть у Явропі : нові девелопери заходять на ринок Закарпуття!
Антон 2025-01-29 / 18:25:21
Зверніть увагу на горе-генплан де багатоповерхівки всупереч нормам хочуть повтикати!!!
??? 2025-01-29 / 17:57:56
Де у нього проводили обшуки дома? В Ужгороді чи Відні?
Loci 2025-01-29 / 17:29:13
А у Трактора били
Ужгородець 2025-01-29 / 17:25:18
так званий "блогер", "псевдожурналіст", Віталій Глагола, котрий в першу чергу є діючим ДЕПУТАТОМ Міськради, синхронно голосує за всі дєрєбан рішення УМР.