Слідством встановлено, що протягом 6 років підприємець (Степан Гозда – ред.) будував багатоквартирні житлові будинки з вбудованими приміщеннями комерційного призначення. Згодом забудовник продав 62 об’єкти нерухомості за готівку. Надалі, з метою приховування отриманих доходів, договори на продаж з власниками об'єктів нерухомого майна розривалися.
Право власності на 41 квартиру та 21 паркомісце, були зареєстровані на фізичних осіб, шляхом їх відчуження на підставі договорів та додаткових угод про спільне будівництво. Право власності на об'єкти нерухомості оформлювалось за значно нижчими цінами за рахунок нібито витрачених коштів на будівництво, що не відповідало дійсності, а отримані раніше забудовником кошти фактично не поверталися покупцям.
Окрім того, встановлено, що забудовник здійснював підприємницьку діяльність без державної реєстрації як суб’єкт господарювання, без реєстрації платника податку на додану вартість.
Така схема дала можливість забудовнику ухилитися від сплати понад 40 мільйонів гривень податків.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) в особливо великих розмірах.
Частину нерухомого майна – арештовано.
Досудове розслідування здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України та Територіального управління БЕБ у Закарпатській області.
Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора України.
ДЖОНИ 2025-01-25 / 14:54:56
налякали їжака голою гузицьою
адвокат 2025-01-23 / 17:12:47
Що ви пристебалися до Домніцького. Старий Дормніцький живе зараз у Австрії, а там гроші потрібні Треба ж за щось утримувати особняк під Віднем і готувати синку запасний аеродром.
БЕБ 2025-01-23 / 16:49:26
хто платить всі гайда до нас ми і чеки видамо про оплату
Берча 2025-01-23 / 15:52:30
Ліпше вже Черничку заплатити, Домніцький з Русняком пустяки.
Забудовник 2025-01-23 / 11:45:00
Так кому у прокуратуру потрібно гроші заносити? Косею з Черничко чи Горковенко з Русняком? Можливо Домніцькому? Чи у нас уже три прокуратури? Хай би керівник офісу Ковальчук вніс ясність.
Читачу 2025-01-23 / 11:36:44
На школи і садочки грошей не вистачає бо потрібно роздати хабарі таким депутатам як Глагола, в серію, прокуратуру, мусарню, СБУ, БЕБ, ДБР, податкову, контрабандисту Микиті, ДСНС, суддям, іншим держимордам.
Читач 2025-01-23 / 11:18:54
А скільки цей нещасний та інші нещасні забудовники разом з міськрадою побудували дитсадків та шкіл в Ужгороді поруч зі своїми будинками?
Чорничко 2025-01-23 / 10:39:58
Горковенко охренів, не у свої теми лізе, лише гроші та гроші, мало там Форгачі йому з незаконних рубок заносить?
До берча вонячого 2025-01-23 / 09:53:16
По твоєму пересоляк та микита заробляють по чесному !? Ну ти і клоун. Хоча в сучасній Україні клоунам бути в почоті . Що зробиш ,коли бракує краіні йоду
Шалом 2025-01-23 / 09:46:46
Слава новому забудовнику Підкарпаття Герою України Степану Гозда руйнівника Молотовської єпохи Хрущовок НКВС та смітників ГУЛАГ в чеському кварталі Ужгорoд - Ungvár2025
Брехачі 2025-01-23 / 08:36:36
Реально продали 700 квартир інші порішали дурнів з нас роблять
Еган 2025-01-23 / 08:32:48
Один забудовник у області нормальний був,який дійсно якісно будував житло.Більше 10 років все стоїть, не розвалюється,фасади ,якісні,під'їзди шикарні,дизайн - супер.І умови були норм.з розтермінуванням.А що дорого- то попробуйте самі з якісних матеріалів побудувати.Але заважав комусь...
Шалом 2025-01-23 / 07:59:23
Це новий зам прокурора із Закарпаття Максим Горьковенко з ненаситними БЕБовцями шукають себе в темі і в долі будівельній. Так як ці хлопці обирають закарпатських людей, так ще ніхто не робив. Фактові справи, обшуки, залякування, вимагання захмарних сум. Горьковенко приїхав у область убогим жебраком, а вже - доларовий міліонер. Хату добудовує, автомобіль шикарний купив, та ще й тупу дружину влаштував у поліцію, щоб там мали кого поліцаї лапати. А дурні закарпатці хай платять і плачуть!
НМД 2025-01-22 / 21:05:55
Шановний Берча, а з якого моменту війни багатодітний батько має йти на фронт???
Пес 2025-01-22 / 20:04:26
Гозду прибирають з ринку так як він мішає «приізжим» забудовникам!Але що він не платив податки це і так зрозуміло.Ніхто не платить в повному обсязі.
Берча 2025-01-22 / 19:44:08
Добре, що є Микита з Пересоляком та відкрили правоохоронцям очі бо ще шість років би не бачили як краде. Гроші треба чесно заробляти.
До останнього 2025-01-22 / 19:37:09
Всі забудовники в області не сплачують реальні податки до бюджету, кожний мінімізує сплату податків, бо треба занести всім, зокрема в ТЦК, щоб будівельників не тероризували бусифікацією, бо інакше як будувати, та і продають квартиру за готівку за 100 тисяч доларів, а по бумагами проводять і платять податок з 40 тис доларів чи для когось то є таємниця? Але цей чувак комусь перейшов дорогу...
Берча 2025-01-22 / 18:17:39
Так му і треба, красти під час війни то гріх, і не розумію чого він не на фронті?