В Ужгороді група чоловіків побила 3-х поліцейських (ФОТО, ВІДЕО)

У правоохоронців медики діагностували струс головного мозку та забої. 5-х фігурантів злочину затримано. Суд брав для підозрюваних запобіжний захід – безальтернативне тримання під вартою. Нападникам загрожує до 7 років за ґратами, інформує поліція Закарпаття.

В Ужгороді група чоловіків побила 3-х поліцейських (ФОТО, ВІДЕО)

У п’ятницю, 3 січня, в обласному центрі Закарпаття група чоловіків вчинила напад на правоохоронців, які виконували службові завдання. Зловмисники затіяли словесний конфлікт, завдали тілесні ушкодження та втекли з місця події.

У 20-ти, 25-ти та 27-річного правоохоронців медики діагностували струс головного мозку та численні забої.

Співробітники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області у співпраці з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, негайно розпочали пошукові заходи.

Оперативники встановили особи зловмисників. За силової підтримки спецпідрозділу КОРД та РПОП було проведено їх затримання. Всі фігуранти місцеві жителі віком від 39 до 42 років. У порядку статті 208 КПК України затримано п’ятьох нападників та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, за процесуального керівництва обласної прокуратури, інкримінують затриманим ч. 4 ст. 296 (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене групою осіб із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 345 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) Кримінального кодексу України. Ужгородський міськрайонний суд обрав для підозрюваних запобіжний захід – безальтернативне тримання під вартою. Нападникам загрожує до 7 років за ґратами.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на Закарпатті у зіткненні з "поліцейським" авто Tesla загинув водій легковика Nissan.

06 січня 2025р.

Теги: побиття, поліцейські, струс

Коментарі

??? 2025-01-07 / 17:24:07
Чому міліція розслідує побиття п'яних міліціонерів? Чому не ДБР? Чому процесуальне керівництво здійснює прокурор Чорничко, колишній участковий міліції?

ужгородець 2025-01-07 / 16:01:37
А кукурікати під шконкою будуть ті під...., котрі руку підняли на ментів.
Хто має бажання в гарем, бийтеся з ментами.

5555 2025-01-07 / 15:49:51
Одні менти на елітних незадекларованих автівках людей убивають, інші бються пяні у ресторанах, це вже перемога? чи ще ні?

Молодці 2025-01-07 / 15:31:18

ддд 2025-01-07 / 14:06:02
хотіли винести сміття,але сміття розсипалось і побилося айяйяй

Петро 2025-01-07 / 14:06:00
Як прізвища наших доблесних захисників-копів, що героїчно виконували службові обовязки в ночі у ресторані Європа? Хтось можливо знає?

Nnnn 2025-01-07 / 12:57:16
Хтось знає що за хлопці , цікаво ????

ужгородець 2025-01-07 / 12:10:35
Оця пятірочка в першу ніч, будучи в ІТТ закукурікала. До влади торкатися руками не можна. Менти скотства не прощають. Запі....т та ще й подоять на гроші, а потім в окопи, там ці штурмовики будуть рукопашити.

констатація 2025-01-07 / 10:46:33
Чомусь блоХЕР Віталька Глагола у цьому випадку мовчить, як риба об лід, не публікує інфо, фото і відео

Відео 2025-01-07 / 09:44:07
Нехай би хтось з Європи дав журналістам відео що було до і пвсля бійки) цікаво які там службові завдання виконують поліцейські) або навпаки, може так і було як вони кажуть. Бо поки що лише вкрсія події з однієї сторгни

Довбуш 2025-01-07 / 09:19:34
Хлопці дали відсіч «мусорам» які наближені до перевертня Колесника! Ці омороки займалися будівництвом «генеральських дач»! https://www.facebook.com/share/p/1Bqk9xzUUT/?mibextid=wwXIfr

Василь 2025-01-07 / 08:53:27
Херої, яких було п`ятеро і були набагато старші, проти трьох молодих пацанів, отримають по заслугах!

Фін 2025-01-07 / 07:39:51
А що поліцейські робили в ресторані? Чи при виконанні вони були? Чи вживали алкоголь? Так, пили і вели себе не адекватно, за що отримали словесне зауваження. Проте не відреагували на нього, а пішли в сварку та блотували ксивами, за що у подальшому отримали по фізіономіях. Чи довго ментовський безпрідєл буде тривати у цій спокійній області? Де прокуратура? Де реакція? У бутилці з віскі?

Батичко 2025-01-07 / 06:09:10
Пора цього київського керовника закполіції міняти,від гроші опупів одні чп - на теслі дтп вбивця, в ресторані побилися

Ж... да з офісу треба прибирати бо вся біда звідти 2025-01-07 / 01:22:27

Нісенітниця 2025-01-06 / 22:50:00
Якщо поліція на службі, то повний абсурд, бо в них спецзасоби, зброя і закон на застосування, тому скорше за все, що були на п'янці в кабаку і як протверезіли, то поступили як настоящі чоловіки.

Мусорня 2025-01-06 / 21:30:49


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Санта 2025-01-06 / 20:57:02


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Правда така 2025-01-06 / 20:15:14
В Європі з київськими ментами стався конфлікт, менти дістали по голові- вийшло уже що вони були при "виконанні службових обовязків" "міліція з народом"? А на фронті немає кому воювати бо бронь у них.... Пане Зеленський невже це іє справидливість яку ви обіцяли своїм виборцям?

пітьо 2025-01-06 / 19:28:56
Хотів бим видіти хоть єдного шерифа з Амеріки ошбо го награмосили хулігани.А шо їм замість пістолю вогурки в жибні пхавуть...

НОВИНИ: Кримінал

07:24
28-річного жителя Запорізької області на Закарпатті не випустили за кордон з 87-річною бабусею
23:53
Жителя Тячівщини, який систематично ґвалтував своїх неповнолітніх доньок, засудили до 15 років ув'язнення
14:57
/ 2
На Закарпатті оштрафували стажера фірми-постачальника БпЛА за контрабанду планшетів Apple, пилосмоків і фенів на 10 млн грн
18:38
На Закарпатті двоє підлітків з Вилока супроводжували "ухилянта" з човном до Тиси, за якою – угорщина
18:23
Закарпатця затримали на спробі переправити двох "ухилянтів" ґумовим човном через Тису в угорщину
00:32
/ 9
У Хустській лікарні помер другий постраждалий в ДТП за участі співробітника БЕБ, справу мають перекваліфікувати
19:20
В Ужгороді п'яного та раніше позбавленого прав водія BMW оштрафували на понад 58 тис. грн
01:02
/ 10
На Закарпатті двоє лікарів-офтальмологів за хабарі допомагали "ухилянтам" відкосити" від мобілізації
22:49
На Берегівщині пострілами затримали 3-х "ухилянтів", які намагалися незаконно потрапити в угорщину
16:46
Житель Олешника Виноградівської громади за кермом Renault "смертельно" переїхав односельця, що лежав на дорозі
06:25
/ 8
Батька з сином з Лазещини на Рахівщині, які побили і відібрали зброю у прикордонників, засудили до 4 та 3,5 років тюрми
19:45
/ 1
В Ужгороді водія "під кайфом", уже позбавленого прав за "п'яне" водіння, покарали новими штрафами на 75 тис. грн
11:31
/ 2
В Ужгороді на хабарі $6000 затримали прикордонника Чопського загону, який пропускав "ухилянтів" за кордон
18:33
/ 9
На Березнянщині "ухилянти" перевдяглися в залізничників, аби колією дійти до Словаччини
15:33
/ 1
На Закарпатті переправники доправляли "ухилянтів" до румунського кордону на підводі під сміттям
15:04
На Рахівщині п'яний 19-річний мотоцикліст вилетів у кювет, збив знак і травмував пасажира
23:35
/ 15
Поліція відзвітувала про затримання на початку грудня за підпали авто в Ужгороді "бізнесмена" і "тунельного" контрабандиста Малеша та його спільника Захарченка
16:02
/ 1
Аби втекти до угорщини, 37-річний житель Тячева уклав фіктивний шлюб з закарпаткою з інвалідністю
15:47
/ 2
Четверо закарпатців планували перепливати зимову Тису, щоб потрапити до угорщини
12:46
Жителя Дийди на Берегівщині, якого повторно затримали на переправленні "ухилянтів", засудили до понад 7 років ув'язнення з конфіскацією
11:22
/ 1
На пожежі в Берегові загинула 71-річна жінка
23:10
В Ужгороді зупинили п'яного водія, вже позбавленого права керування автомобілем