З 30 грудня, згідно Розпорядження Закарпатської обласної ради вiд 26.12.2023 року №281-рд , директором Закарпатського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Закарпатської обласної ради призначено Пшеничного Анатолiя Олександровича.
Про це повідомляє КНП "Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги" ЗОР.
Довідково:
Анатолій Пшеничний народився 27 квітня 1985 року в м. Рибниця (Молдова). В 2002 році після закінчення української школи з відзнакою, вступив на медичний факультет до УжНУ, де навчався за спеціальністю «лікувальна справа», інтернатуру проходив за фахом – радіологія. З 2010 – завідувач рентгенологічного відділення. З листопада 2011 пройшов конкурс на посаду заступника начальника відділу охорони здоров’я Міжгірської РДА, а з 2012 р. – начальник відділу.
Із січня 2020 р. – генеральний директор КНП ЛПУ Міжгірська районна лікарня.
У 2016 р. – закінчив УжНУ за спеціальністю «право».
У 2019 – закінчив з відзнакою Національну академію державного управління і публічного адміністрування
У 2019 – закінчив Львівську бізнес-школу Leaders for Health.
З листопада 2020 року - директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
З 30 грудня - директор КНП"ЗЦЕМД МК" ЗОР
Одружений, виховує разом з дружиною 3 дітей
а хто би тебе перевів на санітара? 2024-01-01 / 08:51:08
Сись ветконюх вміє лиш санітарок та медсестрів скорочувати на 0.25 та на 0.50 ставки із затримкою
Бля 2024-01-01 / 08:14:39
Але регіонал правий це дно
Вернiть 2024-01-01 / 06:54:54
Цiбзарь i шнiцера в ОЗО
До гудзика 2023-12-31 / 18:12:53
Ти точно з цiеi свиноферми! ВПЕРЕД !
ґудзик 2023-12-31 / 17:11:33
Я протестую! Нас витісняють! Усі светри, футболки носять. Же сорочки з ґудзиками?!
Слава регіоналу 2023-12-31 / 16:38:37
'Цьому черствякові працювати ветлікарем коло буйних коней вадь на свинській фермі. Погляньте на його обличчя, там прямо написано все куплено все продано. Невже в області неє порядного лікаря господарника.По життю за ним ростуть будяки колючі та лобода.
Дивуюсь 2023-12-31 / 14:52:27
Незрозуміло чим викликана необхідність заміни керівника. Ніби-то "швидка" працює бездоганно, на відміну багатьох лікарень. І чому саме ЦЯ особа? Не чув про Пшеничного ЖОДНОГО доброго слова ані коли працював він на Міжгірщині, ані коли був на посаді в департаменті... Побачимо, може тут себе покаже.
А.колосковий до де б не призначили 2023-12-31 / 13:06:59
А ти з окопах пишеш?
Пантін 2023-12-31 / 11:42:07
А шо у голови волосся такоє масноє?)
До нижче написаного 2023-12-31 / 09:12:44
То нашi кадри! СУПЕР КАДРИ! Ми переживаемо за якiсь мёд.центри лiкарнi! A чого переживали: Пшенюк,Яцина,Котляревська! Ото глиби!
деб його не призначили він все розвалить, а себе не забуде 2023-12-31 / 07:56:14
в цієї бездарі було вже стільки машин що це для нього не проблема купити іншу на бензин, чи поміняти талони на соляру. Головне щоб широка жопа влазила у кожані крісла! Краще б цю свиню в окопи відправили!
Хаха 2023-12-31 / 01:38:28
Бездарю повезло! Зарплата 120000 + тадони на бензин! Правда у нього АУДI G7 на дизелi! Гарно господарюють УРОДИ пiд час вiйни!
Відповіді 2023-12-30 / 20:33:04
Так щасливо.