Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
"На жаль, сьогодні зранку в Закарпатській області відбулася надзвичайна подія, коли один із депутатів сільради приніс на засідання до своїх колег гранати і кинув їх практично їм під ноги. Депутат залишив записку у себе вдома, її вивчає слідство. Там написано, що він готував такий акт", — заявив він.
Блогер Віталій Глагола з посиланням на власні джерела повідомив у своєму Telegram: "Із записки випливає, що Батрин готувався до підриву гранат. Записку знайшли вдома під час обшуків. Це підтверджують одразу кілька джерел. Деталі — це таємниця слідства".
"Досудове розслідування уже дає оцінку цим подіям. Дійсно, є люди, які отримали поранення — 26 осіб і 6 із них — достатньо важкі поранення. Скорішого їм одужання", — зазначив Клименко.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у Керецьківській сільраді під час сесії депутат підірвав гранати - постраждало 26 людей, 6 у важкому стані.
Закарпаття онлайн дізналося, що депутат, що підірвав гранати на сесії в Керецьках, системно опонував голові від ОПЗЖ і перед тим зустрічався з головою ОВА.
Депутат попутав 2023-12-17 / 00:59:42
Дубриничі з Березним
До нижнiх 2023-12-16 / 21:25:19
I чому так? Треба навести порядок! Хто таких вибирае?
Депутат 2023-12-16 / 19:16:36
ВеликоБерезнянський голова Кирлик Б. отримує премії і надбавки 100 - 200%!!! А ще приміює працівників сел ради і від них заберає по 50%, платять йому!
Джагер 2023-12-16 / 18:57:35
Але у дубриницькiй ОТГ,у М.Березному дороги в порядку,навiть маленькi улицi заасфальтованi! У Кирлика у В.Березному сплошнi ями,болото,нехарь,табор. Асфальтнi дороги тiльки до своiх фiрм,до своiх магазинов,фабрик. От у чому рiзниця,а зарплати йому призначають його депутати! Де зарплати лiкарям,учителям та iншим бюджетникам!
Аристократка 2023-12-16 / 16:58:23
Нікого не шкода, тільки справедливого Батрина , далі буде..
До злого 2023-12-16 / 11:48:49
Батрин не зміг зайняти посаду секретаря громади. Не отримав підтримки депутатського корпусу, за цим їздив навіть до голови ОВА Микити. Це стало причиною нервового зриву і скоєння теракту. Якщо по простому то терорист міг не відбутись якби його допустили до владного корита.
Зробіть як у Дубриничах 2023-12-16 / 11:45:49
Лаверка в Дубриницько малоберезнянської громади має 96 тис грн на місяць а кирлик 31 тис грн. За Лаверку депутати наголосовали тричі ліпше як за сигіня з березного. Бо лаверка знає табличку ділення з депутатами а кирюша жадний.
злий 2023-12-16 / 11:41:36
"Не ведіться на популізм", так Батрин і поставив питання
Не ведіться на популізм 2023-12-16 / 11:35:18
Голова громади не може сам собі виписати премії і надбавки. Усім працівникам може а собі нє того шо за регламентом за це рішення має проголосувати більшість депутатів. Якщо в голови ТГ велика премія то ставте питання депутатам.
Наталка Митрьо 2023-12-16 / 11:12:00
Так що тепер надбавки і премії чиновникам будуть гранатами по всі країні виплачувати? Це вже нова реальність? Ще повернуться ветерани з фронту із загостреним відчуттям справедливості і тоді почнеться…
Конарь 2023-12-16 / 09:46:33
Дата мінімалку,якщо щось зробив гарного для громади,добавити,а перед дверима повісити гранату(учебну)хай думають,особливо коли ідуть на вибори,а то повний капець рвуться до корита як урваті..
Зробiть 2023-12-16 / 04:03:13
Реальну зарплату головам ОТГ! А то вони самi собi пишуть по100000-150000 гр, так як наприклад Кирлик у В.Березному!
NRG 2023-12-16 / 01:24:08
А за що голові призначили такі виплати? Чисто об'єктивно, що він такого зробив, що йому така шана? Я не знаю, то хоч напишіть, бо якщо лише за то, що він давно на державній службі і порядна людина, то це абсурд. І тоді правильно зробив Батрин, що їх підірвав.
Коля 2023-12-15 / 23:39:00
Так скільки голові призначили зарплату 35 чи 45 тисяч
Дюла 2023-12-15 / 22:03:22
Дюлови назвіть ми хоть одного клієнта що примушує людей робити на нього
Дюлови 2023-12-15 / 21:42:39
Кліентував на Чехах то вже аферіст і брахач. Набабрав наших людей обкрадав як усі кліенти на Чехах. Чесний поступок то позабивати жін у своїм селі. То конченой творіння шо бігало з гранатами. Мав сі забити дома.
Дюла 2023-12-15 / 21:19:49
Міліцішти ісе ни опублікують бо він подав багато заяв у міліцію а вони ни розглядали нич лиш гроші брали від Мушки (голова ОТГ) а Батрин бувши клієнт багато років провів у Чехії за грошима ся не рвав він достатньо забезпечена людина тай зробив чесний поступок ни він перший і не останній хто буде сяк робити закон не діє діє карма і ненависть до злодіїв у кабінетах ісе чекає і на Довжанську ОТГ тай на голову Симканича що собі підняв зарплату на 100 тисяч під час війни коли люди кров проливають а вони дерибанять