Реклама B3

КП Закарпатської облради за 3,4 млн придбає систему зберігання даних у фірми, підозрюваної у тендерній змові та завищенні цін

КП «Закарпатський інформаційно-аналітичний центр» Закарпатської обласної ради за результатами відкритих торгів з особливостями укладе угоду з ТОВ «БМС Техно» на 3,38 млн грн.

КП Закарпатської облради за 3,4 млн придбає систему зберігання даних у фірми, підозрюваної у тендерній змові та завищенні цін

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На закупівлі програмно-апаратного комплексу у складі системи зберігання даних, сервера, серверної шафи, міжмережевого екрану наступного покоління (NGFW) та мережевого комутатора доступу конкурували ТОВ-ва «БМС Техно», «Технологічні ІТ рішення», «Амаінд» та ПП «Ланд Тек». Перемогла пропозиція ТОВ «БМС Техно», яке запропонувало нижчу за конкурентів ціну. Економія склала 0,23% від очікуваної вартості.

Переможець ТОВ «БМС Техно» зареєстрували у м.Києві у 1995 році і до 2009 року фірма провадила свою діяльність у сфері технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Потім змінила вид діяльності на оптову торгівлю офісною технікою та устаткуванням, з 2016 зайнялась виробництвом комп’ютерів та периферійного устаткування і з 2021 року – оптовою торгівлею комп'ютерами і програмним забезпеченням. ТОВ також має своє представництво у м. Тбілісі, Республіка Грузія.

Сума угод, укладених з компанією через «Прозорро», становить 563,89 млн грн. Найбільші замовники послуг ТОВ – ДП «Національні інформаційні системи» (56,1 млн грн), департамент освіти і науки Рівненської ОДА (48,9 млн), ДП «Інфоресурс» (47,7 млн), департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА (44,3 млн), АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (53,5 млн грн).

Засновниками і бенефіціарами «БМС Техно» є Сергій Волок, Сергій Баланюк та Тарас Шевченко. Шевченко також є керівником компанії.

Раніше журналісти дослідили, що «БМС Техно» могло вступити у змову із замовником – ДП «Інфоресурс» під час 48-мільйонної закупівлі обладнання та програмного забезпечення з російським слідом для Національної освітньої електронної платформи (НОЕП). Крім того, на деяких закупівлях замовники спеціально прописують дискримінаційні умови, щоб забезпечити перемогу «БМС Техно», або компанія завищує ціни чи навмисне їх демпінгує.

Замовник закупівлі, КП «Закарпатський інформаційно-аналітичний центр» Закарпатської обласної ради як юридична особа з назвою КП «Туристично-оздоровчий комплекс «Світанок» Закарпатської обласної ради» засноване у 2007 році з метою провадження діяльності у сфері санаторно-курортних закладів. Інформаційно-аналітичним центром КП стало у березні 2023 року. Тоді ж змінився і його керівник: замість Василя Меденція ним став Валентин Пацкан.

Закупівля системи зберігання даних – перша і наразі єдина публічна закупівля комунального підприємства.

Олена Мудра

05 жовтня 2023р.

Теги: закупівля, торги, змова, облрада

Реклама B4

Коментарі

Чесний 06.10.2023 / 19:02:04
Даний центр створено за ініціативи та повністю контролюється заступником голови ОВА Ігорем Шинкарюком.

Степан Сокира 06.10.2023 / 08:05:09
На кінець журналісти сайту почали писати нормальні статті. Ще замініть верхню і нижню рекламу і тоді Ви станете зразковими в області

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

12:07
На Говерлі відкрили оновлений маршрут через полонину Гропа
11:16
Закарпаття посіло четверте місце в Україні за кількістю туристичних ночівель
09:23
Після падіння із самоката хлопчик потрапив до лікарні на Закарпатті
16:50
У Карпатах через непромарковану стежку заблукала туристка з Києва Фото новина
16:23
Лейтенанту поліції Юрію Василиженку посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ужгорода» Фото новина
14:46
Виснаженого орлана-білохвоста врятували на Закарпатті Фото новина
13:39
У Мукачеві військовослужбовець у СЗЧ напав на двох відвідувачів кафе та забрав гроші Фото новина
12:22
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Русланом Фотулом Фото новина
11:16
На Закарпатті зупинили три перевантажені вантажівки Фото новина
10:01
/ 5
Сьогодні на позачерговій сесі Ужгородської міськради полеглим ужгородцям присвоять звання почесних громадян міста
09:58
В Ужгороді ввечері знизять тиск водопостачання
09:03
Поблизу Петроса грибник заблукав у лісі Фото новина
17:07
У Мукачеві посилять контроль за нічним шумом від мотоциклів
13:31
На Закарпатті двом депутатам сільради повідомили про підозру через недостовірні декларації Фото новина
23:29
/ 9
На Закарпатті під Вододільним хребтом тривають рубки для ліній електропередач, а до гори Гостра планують нову автодорогу
20:25
/ 12
Забудовник Ботанічної набережної в Ужгороді не вважає, що йому потрібен детальний план, – журналістське розслідування
20:00
/ 10
Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький вимагає покарати джиперів з озера Апшинець
18:25
В Ужгороді розширюють мережу платних парковок
17:09
На Закарпатті помер відомий гідрогеолог та захисник України Андрій Жарніков Фото новина
15:17
/ 1
На дорогах Закарпаття з’являться поліцейські «фантоми» Фото новина
12:28
/ 1
На Закарпатті через збій у «Резерв+» уповільнився пропуск через кордон
10:25
У селі Яківське на Мукачівщині попрощалися із 35-річним захисником Сергієм Сегедієм Фото новина
22:31
/ 5
У річку Уж скидаються не очищені від фекального забруднення стічні води, – журналістське розслідування
15:58
На Закарпатті річки можуть досягти критично низьких рівнів Фото новина
11:17
На Закарпатті троє водіїв користувалися чужими чіп-картками Фото новина
» Всі новини

🍪

Ми використовуємо файли cookie

Це допомагає нам покращувати сайт і показувати релевантний вам контент.
Подробиці: політика конфіденційності