Урочистості розпочались недільної обідньої порі, а завершились увечері. Святкова театралізована колона поперемінно то під звуки духового оркестру, то циганських музик, то народних інструментів весело крокувала вулицями міста, співала й танцювала. Серед аматорів сцени можна було побачити і делегації з Івано-Франківщини та ближнього зарубіжжя – Молдови та Росії, а також місцевих можновладців. При вході до основного місця фестивалю – старовинного парку Перені, поважних гостей зустрічали хлібом-сіллю та… вином.
Розіграші лотерей, виставка–продаж виноробної продукції, пагінців виноградної лози і творів декоративно-прикладного мистецтва, забави, конкурси, розваги, виступи фольклорних колективів – вирувало все це повсюдно! А яких тільки сортів вин не було: крім загальновідомих Ізабелли, Медвежої крові, Кадарки, Леанки навіть смакували Делеверою та Отілло.
Започаткований на попередніх фестивалях конкурс «Кращий сільський двір» цього року став наймасовішим – більше 20 сільських рад не тільки пригощали, але і представляли фірмові гастрономічні страви, народні промисли та місцевий фольклор (всього у 8 номінаціях), сподіваючись на визнання саме їхнього населеного пункту кращим. Ними стали угорськомовне село Дюла та два українські - Чорнотисово і Сасово.