Про це йдеться в повідомленні авіакомпанії у соціальній мережі Фейсбук.
"Авіакомпанія провела комплексний аудит аеропортів та надала рекомендації керівництву щодо поліпшення певних технічних факторів, що впливають на виконання рейсів у зимовий період. Як тільки усі зауваження будуть усунені, рейси будуть відновлені", - сказано в повідомленні.
Також це можна побачити в розділі бронювання квитків, де наразі доступні рейси у напрямку Ужгорода тільки на 1, 5 і 8 листопада.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, авіакомпанія "Роза Вітрів" (Windrose) почала виконувати регулярні рейси на аеродром міста Ужгород з 1 червня.
До того, 24 вересня 2020 року, Україна та Словаччина підписали двосторонню міжурядову угоду про надання авіаційних експлуатаційних послуг українським постачальником цих послуг у певній частині повітряного простору Словаччини щодо аеропорту "Ужгород".
Вуву 2021-11-02 / 02:10:27
Це все від жадності і відсутності здорового глузду .
А якщо хтось зайде з іноземних лоукостерів то будуть говорити всяку дурню , бо буде тоді шкода що втратили те що насправді могли мати .
І так в усьому .
....... 2021-10-30 / 19:48:29
Шеф стройок ода-Єд Маляр Освоїть і ЧОРТА-НЕ ЛИШ МІЛЬЯРДИ ГРОШЕЙ-но в кішеню-і ЦЕ ТАК-ПО-ЛЮБОМУ Проекту-чи "ЗЕлені" чи "Жовті" і "Бордові"-НАРАЗ-РІЗКО ПОМІНЯЄ СВОЮ ОРІЄНТАЦІЮ
Ужгород 2021-10-30 / 17:13:49
То ще один удачний проект команди зелених в області. Так держать, гроші будуть.
Еган 2021-10-30 / 15:01:42
Білети майже за 3000 грн.- то занадто,з Києва за такі гроші можна і у Францію і в Австрію злітати.А деж ті,що аноносували за 1600 грн.Особисто один раз скористався.А далі- як все,ціну підвищують - і мовчок.Крім депутатів знов ніхто не літає.А причина, виявляється- зима.Дуже сумніваюся,що літом відкриють.І якщо такі ціни будуть в Мукачівському ,то кому ті аеропорти треба?
Карма 2021-10-30 / 13:02:18
Це добре, що припиняються рейси не буде сюда клоун Тищенко літати на шару кожен тиждень та розказувати хрень... Ще най один рейс зроблять спеціально для Петрова і його шісток, в одну сторону
Андрій 2021-10-30 / 10:59:41
І ще дурний графік! Раніше було рано-вранці в Київ, а ввечері назад і було зручно.
Андрій 2021-10-30 / 10:57:53
Думаю, що перша причина це ціна! Спочатку гарна реклама - дешеві квитки, а потім реальність - підвищили ціну і стало не доступно. Впав попит! Шкода! А я вже думав як Віндроус то на довго, а протримались менше ніж Мотор-січ. Може Мотор-січ тепер повернеться!
Літун 2021-10-30 / 08:23:14
поганому танцюристу яйця мішають. А ще не буде Петрова - не буде аеропорту.
сам 2021-10-30 / 07:55:06
Ясно-Шоб НЕ ПРИЛІТАВ Мик ТИЩЕНКО-БО ХОЧ ВІН ТРОХИ І НАВОДИВ ПОРЯДОК"Закарпатській"Мафії Бариг!То ДІЙСНО Рагуль.ська Мафія В НАС Тут ЗАСІЛА РОками0"У КОРИТА"!Но НИЧ- Давай Коля ЇХ ПОМАЛІ в Нас ВИЧИЩАЙ