Наприкінці минулого тижня голова Берегівської районної державної адміністрації Ігор Вантюх звільнив представленого ним же щойно в середині квітня свого заступника Івана Маргітича.
Офіційної інформації про звільнення нема, однак факт підтверджують джерела Закарпаття онлайн у владі Берегівщини.
Опосередковано факт звільнення підтверджується і тим, що інформація про Івана Маргітича вже видалена з розділу "Керівництво РДА" на офіційному сайті Берегівської РДА.
Причиною звільнення І.Маргітича є, за інформацією Закарпаття онлайн, наявність в останнього другого громадянства - Угорщини.
Відповідно, як громадянин Угорщини (паспорт на ім'я Margitics Ivan BJ0532129 ) І.Маргітич з'явився у базі даних сайту "Миротворець".
Що суттєво, в РДА звільнений заступник курував питання оборонної роботи та цивільного захисту населення, науки і освіти, внутрішнього аудиту та архівної справи. Що, по суті, межує з державною зрадою.
І.Маргітич є депутатом Берегівської міської ради VIII скликання. До влади потрапив від політичної партії "Слуга народу".
пішта 2021-07-20 / 10:18:29
Тать в балоги в.і.-ТЕЖ є мадярський паспорт-шо Секрет?-це відомо усім-а він нар.деп.ушиткої укераїни..
андрій 2021-07-03 / 20:09:47
вантюх-наш виноградівський хлоп,молодець
Ужгородець 2021-06-28 / 14:17:39
Правильно!
На державній службі не місце особам з множинним громадянством.
У мене тільки одне питання ....... а коли почнуть звільняти з державних посад та з посад державних стратегічних підприємств осіб з Ізраїльським, англійським, канадським, польським, литовським, америцьким та іншими офшорними громадянствами???
Коли внесуть цих осіб у базу даних Миротворця?
Коли будуть звільняти іноземних агентів впливу???
Коли???????????
Коли у тій базі буде , для прикладу ..... Коломойський???
Чи слабо???
У нього, за його ж свідченням, аж цілих три громадянства!!!
Чи три не проблема???
Проблема два .... і виключно угорське.
Румунське тоже нормальок?
Ця клоунада уже тхне фобією і розпалюванням міжетнічної ворожнечі.
Бийло 2021-06-23 / 09:36:45
Можливо подвійне громадянство моє і Петрушка і Полосков, тобто їх треба перевірити і треба за Маргітичом звільняти
Бонді 2021-06-23 / 08:42:27
В Закарпатській області 70 відсотків хто працює в органах держ управління мають подвійне громадянство!
Вуву 2021-06-23 / 03:11:18
Якщо там де треба з Маргітичом добре попрацюють то і на Петрушку вийдуть .
А вичищати органи влади в нашій області дуже навіть потрібно .
Проясніть 2021-06-22 / 23:36:27
Се той, що разом з Петрушкою після революції як шакали розкрадали районний бюджет??? Непогано хлопці заробили, але один має кришу і пішов на підвищення, а інший пішов на показник....
Турул 2021-06-22 / 22:56:34
Голова РДА міцний хлоп…. Чий родич?
Крук. 2021-06-22 / 21:15:40
Хто буде покараний за погану спецперевірку?
Віктор 2021-06-22 / 19:56:54
Кожного дня Зе команда підтверджує свою непрофесійність
..
сорри 2021-06-22 / 19:09:45
Паскудь
злий 2021-06-22 / 17:51:50
Як пройшов спецперевірку, обов'язкову перед призначенням?