За його словами, зараз обласний госпіталь ветеранів війни не надає медпослуги лише з однієї причини – через те, що Ужгород перебуває на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки і, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 641, заборонено надавати планову госпіталізацію в адміністративно-територіальних одиницях, які Державною комісією з ТЕН та НС визначені на «помаранчевому рівні» епідемічної небезпеки.
Щодо фінансування чи недофінансування, то 1 квітня поточного року розпочався другий етап медичної реформи: змінилася форма фінансування закладів охорони здоров'я, зараз воно здійснюється через НСЗУ – відповідно до пакетів медичних послуг, які надає Національна служба здоров'я України.
З 1 квітня і до цього часу керівництвом КНП «Обласний госпіталь ветеранів війни» було підписано угоди й законтрактовано 7 пакетів. Згідно з цими пакетами НСЗУ оплачено вже більше 10 млн грн.
Крім того, до 1 квітня, коли була інша форма фінансування цих закладів, із субвенції з державного бюджету та з обласного бюджету теж було надано фінансову підтримку для виплат заробітньої плати й утримання цього закладу. Сьогодні ми маємо суму 18,6 млн грн. Для порівняння: за весь 2019 рік із субвенції з державного бюджету та обласного бюджету було виділено більше 21 млн грн.
Майже протягом пів року КНП «Обласний госпіталь ветеранів війни» не надає медичних послуг саме через те, що місто Ужгород перебуває на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки і, відповідно до зазначеної постанови КМУ, фізично не можна надавати ці послуги.
"Будь-які інсинуації та маніпулювання цими фактами є неприпустимими. Цей заклад також має належне фінансування завдяки економії коштів під час встановлення «помаранчевої» зони в Ужгороді. І лише після того, як Державна комісія з ТЕН та НС понизить цей рівень екологічної небезпеки, обласний госпіталь ветеранів війни буде працювати у штатному режимі", - заявив Олег Коцюба.
Волошин 2020-10-07 / 22:44:05
Будівлю продамо.медперсонал розженемо.
Шон 2020-10-07 / 22:27:59
Брехня!всіх сумісників скоротили!