Правоохоронці отримали інформацію, що посадовець підшукує в обласному управлінні співробітника, який погодиться за грошову винагороду «кришувати» його нелегальний бізнес. У разі згоди, він пропонував $5 тисяч щомісяця. Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник займається контрабандою бурштину і тютюнових виробів, а також зливом пального з локомотивів. У межах розпочатого кримінального провадження залізничнику «підібрали» співробітника Служби, який погодився отримувати гроші.
Правоохоронці затримали керівника депо на заправці у Мукачеві під час передачі авансу у розмірі $2 тисячі.
На даний час вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України та звернення до суду з клопотанням про обрання стосовно нього запобіжного заходу. Також планується звернення до суду з клопотаннями про дозвіл на проведення обшуків за місцем проживання та у робочому кабінеті фігуранта.
Операція проводилась спільно зі слідчими ГУ Нацполіції в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Ужгородського гарнізону і за сприяння Управління СБУ в Закарпатській області.
Вася 2020-09-25 / 15:14:58
Буде новий інструктор як бувший зам.Чопа.Інструктажі в журнали писати,(хто слідуючий?)
777 2020-09-24 / 16:10:30
Во так фейсом в асфальт,соціальна справедливість!Чоп перевірте,там багато цікавого!
123 2020-09-13 / 16:55:37
Наш начальник порядна людина, тому перестаньте говорити брехню. А ось кого треба перевірити то однозначно ТЧ 10
Справедливий 2020-09-08 / 21:12:14
Вся ТЧ9 весь його родинний бизнес. Голова профсоюза брат. 1278
Никон 2020-09-08 / 00:00:01
Чоп ТЧ—10 рад!!!!
22233 2020-09-06 / 22:20:31
То шо брешуть в ТЧ-9 І ПРИЧОМУ НА КАМЕРУ В М студіо,ТО ЦЕ ПРАВДА!!!!
14356 2020-09-06 / 19:26:41
Усе тч9 на перевiрку!Хабарники!!!!
Працівник 2020-09-06 / 18:47:46
Це просто підстава. Начальник хороша і чесна людина, завжди був проти контрабанди. Його просто хочуть усунути, щоб він їм не заважав.Надіємось, що справедливість візьме верх і його виправдають, бо він дійсно категорично проти контрабанди.
9777 2020-09-06 / 17:12:11
КРУГОМ ОДНА БРЕХНЯ,ЦЕ КІНО ШОУ 95го Квартала.Якби хотіли то довели би справу до кінця.Дали би дальше ходу а потім би людям розказали.А так шо ми знаємо,! цього зловили а хто сигарети,бурштин хотів перевозити де.....? Де продовження шоу 95го кварталу....?!
1980 2020-09-06 / 14:19:34
Начальник Мукачівського депо порядний та справедливий, який вміло керує таким великим депо. Комусь вигідно лити бруд на хорошу людину.
333 2020-09-06 / 11:08:02
І братюка його Павлика треба аби провірили по БМЕСу великий начальник став, допалися до кормушки, уроди а люди най бідують