В Україні все більше розлучень, 65% з яких відбувається у перші 5 років подружнього життя. 95% батьків після розлучення вважають що виплати аліментів достатньо, аби діти були щасливими. Дедалі більше неповних сімей, де мами виховують дітей. Кожна 3 дитина виховується не біологічним батьком, а половина дітей ростуть взагалі без батька.
З початку цього року працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради взяли участь у 51 судовому засіданні, 30% з яких стосуються звернень позбавлення батьківських прав. На сьогодні на обліку служби у справах дітей перебуває 52 дитини, батьки яких неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, 6 матерів і батьків уже позбавлені батьківських прав. У місті Мукачеві 4 838 тисячі родин отримують соціальні виплати на дітей.
Подолати кризу сім’ї взялись громадські активісти з волонтерами, які в рамках програми «Розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства» планують реалізувати ряд заходів, серед яких відкриття школи батьківства, материнства та подружнього життя в місті Мукачеві, створення батьківських спільнот тощо. На думку фахівців, держава повинна підтримувати сім’ї які працюють, а не ті, які ведуть асоціальний спосіб життя.
Юрій 2020-06-02 / 12:20:56
Цікава тематика для школи, я думаю, що в онлайні ця школа також би стала популярнлю. Карантин відкрив нам нові можливості. Я самніколи не займався та навіть не думав про навчання в інтернеті, але через карантин змушений був перейти на онлайн навчання. У відкритті власної школи мені допомогли хлопці з Ruzam, за що їм безмежно вдячний - https://ruzam.marketing/online-school
Яка моя думка про освіту онлайн?
Це наше майбутнє, беззаперечно. Наразі я публікую безкоштовні курси для своїх студентів, але аудиторія швидко збільшується... тому до кінця літа планую запустити 1-2 платних курси (для того щоб окупити затрати на розробку платформи).