– За даними статистичної звітності, втрати та невраховані витрати питної води в Закарпатській області сягають 77,1% при середніх в Україні 36,9%, в тому числі у м. Ужгороді – 50,4%, Мукачевому – 68%.
– Майже половина існуючих очисних споруд області потребує реконструкції, а в м. Ужгороді – негайної реконструкції. Тривалий час одна із двох очисних споруд міста знаходиться в аварійному стані, тому майже 9,5 млн. куб.м. за рік, або 34% стічних вод не проходять біологічної очистки і скидаються прямо в річку Уж. В селищах міського типу Міжгір’я, Дубове, Тересва, Буштино, Кобилецька Поляна, Ясеня, Вишково очисні споруди зовсім відсутні (зруйновані паводками у 1998, 2001 років і не відновлені до цього часу). Тому неочищені стічні води скидаються у річки Тиса, Ріка, Тересва, Сокурка. Ще у 2004 році було виділено на реконструкцію очисних споруд Ужгорода 21 млн. гривень, але фірма, яка виграла тендер і субпідрядник робіт зникли разом з грошима.
– За бюджетною програмою “Розвиток і реконструкція централізованих систем водопостачання та водовідведення” у 2007 році для Закарпатської області було передбачено 2 млн. 352 тис. грн., профінансовано в повному обсязі, використано – 1млн.894тис. грн, або 80,5%. На двох об’єктах, в смт Дубове Тячівського району та с. Завидово Мукачівського району, роботи загальної вартістю 325 тис. грн. не виконувались, тому що не знайшлось учасників торгів за тендерними пропозиціями.
– У 2007 році з державного бюджету Закарпатській області було надано 15 млн. 345 тис. грн. субвенції на заходи з енергозбереження. Станом на 1 січня 2008-го року з цієї суми використано лише 9 млн.115 тис. грн. (59%), решту – 41% коштів повернуто до бюджету. Не освоєно з ремонту і реконструкції теплових мереж та котелень – більше 4 млн. грн. або 50%; з оснащення інженерних вводів приладами обліку (лічильниками) - більше 2 млн. грн. або 47%. З усіх коштів, що не використала на заходи з енергозбереження Закарпатська область 97% (більше 7 млн. грн.) припадають на місто Ужгород. У м. Мукачево встановлено 59 будинкових лічильників тепла, але вони так і не підключені, і споживачам нараховуються суми за послуги із розрахунку за опалення квадратного метра площі. Аналогічна ситуація і в м. Виноградово.
– Закарпатська облдержадміністрація використала лише 65% виділених коштів на капітальний ремонт та модернізацію ліфтів житлового фонду. Передбачалось замінити 3-и та капітально відремонтувати 23 ліфта. З виділених 260,6 тис. грн., 169,7 тис. грн. спрямували на заміну 1-го ліфту. Невикористані кошти можна було спрямувати на капітальний ремонт ліфтів, однак Закарпатська облдержадміністрація не забезпечила використання виділених коштів в повному обсязі.