Як повідомляє журналіст Віталій Глагола, "Погодив буквально щойно, про це повідомляють мої джерела на засіданні кабінету міністрів, який тримає прямо зараз".
За його інформацією, очільником області може стати Олексій Петров — український офіцер спецслужб, генерал-майор, начальник Управління СБУ в Кіровоградській області (з 2019).
До цього був керівником Департаменту контррозвідки Служби безпеки України із 2017 по 2019 рік. 27 серпня 2019 року звільнений з посади керівника Департаменту контррозвідки і призначений начальником Управління СБУ в Кіровоградській області.
"За моєю інформацією його призначення лобіював голова СБУ Іван Баканов", - додає В. Глагола.
Після подання Кабміну голову ОДА своїм Указом призначає президент Володимир Зеленський.
Правда 2020-04-18 / 10:10:45
и буковель, участки со строительством. ЭТО НА ЗАРПЛАТУ, учитывая, что у него 5 детей и не работающая жена
Правда 2020-04-18 / 10:09:11
а сколько имущества у этого петрова в киеве,а особенно у его родственников.и все такие успешные, как жены чиновников и олигархов. домапод киевом, квартиры в киеве, в том числе и прихватизированная служебная на 170 квадратных метров, и в одессе котеджи....пускай возразит, что это не так! ЭТО ПРАВДА
штик України 2020-04-17 / 16:17:14
Петров-Шайтанов-Медведчук-Пултер-навчання військових на Оріховиці...округ в Берегово , ага, аще миж ними всі патріоти-українці і журяться за нас,сараки...
аня 2020-04-15 / 16:32:43
Вже камбін другого назначив, тобто гуцула )
Юрик 2020-04-14 / 21:45:01
голова Міжгірськоі рда,наркоша в четвер приіжає даного цигана я з цими дуріками нехочу робити.
Василь 2020-04-14 / 21:24:21
Опять якогось русина нам в область хочуть призначити, вони скоро всі русини прийдуть до нас у табор , ми їх чекаємо вони наші русинські, і Президент наш русинський, чорний як наші русини.
Шулер 2020-04-14 / 20:16:48
Ще один Петров... Може достатньо Петрова-лікаря?
Щур 2020-04-14 / 13:04:45
Міжгіря ,що се зациган майже в нас з бохманця,точно повторно нетреба платити за голову району бися лишив пак зимляк щось пожмяканий.
До останнього 2020-04-14 / 13:03:55
За генерала Гаврилюка не переживай, він уже забезпечив і своіх внуків, а як жити простому люду, бо губернатор при цій владі нич практично не рішає, одні понти, но хіба що для його рідні суттєве покращення та ще врятлі щось суттєво поміняє в кадрах, бо все вирішує Бабло, а воно у вузкого прошарку людей.
Муму 2020-04-14 / 12:05:25
Хенерал Хаврилюк збирай речі і молися!!!
До Віктора 2020-04-14 / 11:03:57
За Колю не переживай, там тьоща третю часть города прихватизувала, бабла нє мерено, порішають любі питання в цьому корумпованому Сомалі, скоро стане головним земельником в області, лим мало кум Бондаренко підвів, рано здався
віктор 2020-04-14 / 10:41:16
з бариг нікого не посадять,як завжди - хіба що голожо...их за кражу мобільного телефона чи булки хліба !А бариги як деребанили державну та комунальну власність так й як Попандополо -все на дружин,тещй тестів !
віктор 2020-04-14 / 10:36:53
Не вже звільнить начальника відділу Держгеокадастру у м.Мукачево М.Р.Островського,який бігає як мавпа по земельним ділянкам ліквідаторів аваріі на ЧАЕС,вважає чорнобольців "відпрацьованим матеріалом"! Він уже відпрацьований матеріал,якаи йнагріб джужині 12 га землі а його родичам !Хай то що нагріб очолить та становиться найефективнішим підприємцем.Посадити важко,бо відкупиться.
Читач 2020-04-14 / 10:07:53
Кожний допис висловлює недовіру до нового керівника! І це зрозуміло, бо Закарпаттю як і Ужгороду катастрофічно не везе з керівниками! - одні злодії та безграмотні особи! Тому будемо чекати на результати і тоді зробимо чергові висновки!
до Хоми 2020-04-13 / 21:53:47
Думаю що помиляєшся, уже був один у нас генерал і непростий, Москалик і що, всю мафію очолив, з бандітами коаліцію зробив в обласній раді, ліс, контробанда, наркота в області йшли повним ходом і цей має всі шанси очолити, бо не один рік уже в канторі і точно, що на зарплату не робив. Гіркі реаліі Украіни.
Місцевий 2020-04-13 / 21:52:39
За кого нас держат? То менти нами керують, то есбеушники...А нам закареаліям ГАЗДУ треба!!!І бажано корінного!
888 2020-04-13 / 21:29:42
До Свалявця. І не один лиш Гетманенко. Позертайте як ся піарить Шинкарюк
Свалявець. 2020-04-13 / 19:57:08
Ну і добре хоч шушеру Закарпатську рожене. А то Гетьманенко як баба базарна, нічого до толку не зробив а по дурницям піариться.
Хома 2020-04-13 / 19:06:48
Дуже добре! Не буде спілкуватись з Закарпатськими олігархами контрабандюками виживе! Усіх керівників попередників звільнити.Тільки заміна замів , керівників департаментів,Управлінь дасть результат.А голів РДА зразу ! Залишити виконувач в обов'язків