Журналісти разом із депутатами прийшли до міської прокуратури безпосередньо із сесії міськради, щоб познайомитися із прокурором. Прокурор міста Олександр Стратюк з часу свого призначення на цю посаду (12 лютого) жодного разу не був на сесії міськради і не знайомився із депутатами. Натомість, за словами речника міського голови Ужгорода Олега Подебрія, прокурор закидає міськраду протестами, інколи навіть на рішення дворічної давності.
Віталій Біровчак намагався саме з цього приводу взяти коментар від заступника міського прокурора, проте той виштовхав його і оператора за двері. Журналіст опісля знову звернувся до заступника прокурора із проханням пояснити свої дії і записав розмову на диктофон. Андрій Малинич натомість дорікнув журналістові: «А ти що, вмер від того?».
Марик 2008-07-21 / 18:18:00
Таких як Біровчак на місце класти треба,бо ведуть себе як собаки.
Аська 2008-07-02 / 13:13:00
ПО-моєму, Біровчак давно не був у косметолога. Хоч би привів себе в порядок, бо на таких "зірок" дивитись бридко...
Аська 2008-07-02 / 13:09:00
Біровчак - лох, яких мало. Взагалі нічого не вміє і не має жодного хисту до журналістики. Він - ГАНЬБА закарпатсьаого тб та УжНУ.
Аська 2008-07-02 / 13:09:00
Біровчак - лох, яких мало. Взагалі нічого не вміє і не має жодного хисту до журналістики. Він - ГАНЬБА закарпатсьаого тб та УжНУ.
! 2008-06-09 / 15:15:00
На х..р таких прокурорів )
Петро 2008-03-21 / 19:06:00
Люди добрі, а Біровчак це журналіст? Це вискочка, яка випадково потрапила на Тису. Воно ще і освіти немає.
SL_3000 2008-03-21 / 17:58:00
А по моєму, таких журналістів як Біровчак і Подебрій як раз і треба виштовхувати за двері. Загалом, про такі речі, як зустріч із прокурором, треба домовлятися. Навіть працівникам ЗМІ. А ці діячі, скоріш за все, ішли туди саме за скандалом. З таким успіхом з камерою можна вриватися до очільників МВС, СБУ та навіть Президента.
! 2008-03-21 / 17:17:00
Підкажіть прізвище цього горе- прокурора. Будем думати, як поставити на місце !
Денис 2008-03-21 / 17:13:00
Це не перше подібне поводження із журналістами в ужгородській прокуратурі. Готовий надати факти
Хрусталик 2008-03-21 / 16:36:00
Ну це так ! Подання і до чорт ової мат ері з прокуратури.А як його прізвище ?