Протягом місячника працівники усіх п’яти дирекцій Львівської залізниці (Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Ужгородської) приводитимуть господарства відокремлених підрозділів до належного санітарно-культурного стану. Залізничники приберуть території підрозділів, цехів, спеціалізованих відділень, технологічних приміщень, робочих місць.
А для того, щоб забезпечити високий рівень виконання робіт, щоб надати події ще більшого значення, керівництво Львівської залізниці виступило з пропозицією визначити серед підрозділів кращих учасників толоки і нагородити їх преміями. Так переможці на кожній із п’яти дирекцій отримають по 50 тисяч гривень, срібні призери – по 40 тисяч, а за третє місце – 30 тисяч гривень.
Підтримуючи ініціативу Президента, Львівська залізниця також звертається до органів місцевого самоврядування, голів сільських, селищних та міських рад приєднатися до весняної толоки – привести у належний санітарно-культурний стан прилеглі до залізничних колій території. Святкуймо Великдень у чистій країні!
Іван 2008-03-20 / 13:42:00
Закарпатці словом "толока" називають спільне для громади пасовище. Наскільки знаю Прикарпаття - там не вживають цього слова, а якщо і вживають в гірських районах, то також у значенні - "пасовище". В центрі і на сході України (між українським населенням) це слово має інше значення - спільна робота по зведенню будівлі. Тож побажання до журналістів: якщо хочете, щоб вас розуміли, правильно використовуйте слова.