Загалом бої для Валентини тривали два дні, у найлегшій ваговій категорії було 6 спортсменок, у фіналі ужгородці вдалося здолати непросту суперницю – росіянку.
Валентина СЕМАЛЬ, Чемпіонка світу зі змішаних бойових мистецтв ММА
Я брала участь у ваговій категорії 47,6 кг, це мінімальна вага. Я здобула золото. Найважче було у фіналі, де мені попалася непроста суперниця, дуже високого рівня. Напевно, це був один із найскладніших поєдинків за всю кар’єру. Моя суперниця уже змагалася на професійному рівні, є майстром спорту із пауерліфтингу, особисто для мене стала цікавим суперником.
Ніякі травми чи ушкодження Валентину не лякають. Її тренер Михайло Годинець впевнений у підопічній. Каже: вона щодень у залі, тренується із групою спортсменів, сама викладає юним бійцям, а також займається додатково. А основна сила – у її бойовому характері.
Михайло ГОДИНЕЦЬ, тренер, бранч-президент Шидокан України
Вона на всю голову боєць, вона ніколи не сачкує і постійно паше. Скільки б не була на тренування, робота завжди на повну силу. Я не бачив, щоб вона собі дозволила відпочинок у процесі тренувань. Ніякі травми чи фізичні, моральні перешкоди для неї не є суттєвими, аби іти до своєї цілі. Ми надіялися, що їй дадуть професійний контракт із One Championship, бо у неї був один із найбільш яскравих боїв у фіналі, але, на жаль, у цьому промоушені немає такої вагової категорії, як у неї. Але їй тепер запропонували контракт у нашій українській федерації професійній WWC, думаю, будемо пробувати себе на професійному рингу, будемо старатися вийти на якомога сильніший промоушен.
Сама Валентина переконана: не тільки у силі чи точних ударах секрет успіху. Важлива й психологічна підготовка.
Валентина СЕМАЛЬ, Чемпіонка світу зі змішаних бойових мистецтв ММА
Сила – вона безумовно важлива, але є ще фактори: гнучкість для боротьби або спритність, витривалість для довгих поєдинків. Але без хороших психологічних якостей тут ніяк, бо дуже важливий правильне налаштування, зокрема і на кожного окремого суперника, потрібно знати його сильні та слабкі сторони, аби досягти успіху.
Для української збірної Чемпіонат світу у Сингапурі став надуспішним. Усього спортсмени UF MMА — Української Федерації Змішаних Бойових Мистецтв — завоювали 11 нагород: 5 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі. Цей результат дозволив жовто-блакитній збірній перемогти у загальнокомандному заліку та стати найкращими із 44 збірних зі всього світу.