Про це повідомляє офіційний сайт православної церкви України.
Відтак остаточно підтверджено право громади на перехід з Хустської єпархії Російської православної церкви (УПЦ Московського патріархату) до Закарпатської єпархії помісної Православної Церкви України.
У зв’язку з цим єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій направив свої привітання парафіянам та настоятеля храму.
Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, найстаріший після Вселенського Олександрійський патріархат офіційно визнав ПЦУ.
А раніше, 12 жовтня, автокефальну Православну Церкву України визнав Собор ієрархів Грецької церкви.
Міжгірщина 2019-11-16 / 18:06:07
Росада Сергій арештуйте Щуря кличка воняк обікрав район,каже буде ламати голову району через коліно нового в т.ч впоіти і зфотографврувати і шантажувати.
Правді 2019-11-16 / 03:00:44
Неборе, у тебе вшитко добрі з головов?
zzz до Степана Крука 2019-11-15 / 12:06:19
божа благодать то і є опіум для народа?
Степан Крук 2019-11-15 / 09:53:54
Вітаю пилипчан! Ви справжні вірники справжньої церкви! Божої благодаті Вам!
Nyzhni Vorota 2019-11-15 / 09:09:26
Міжгірщина, ваш Зе вже як пів року прєзідєнт, лишіться вже того кондитера і бариги і насолоджуйтеся життям... :)
Радий за пилипчан. російська церва є інструментом впливу і русифікації, а особливо на Закарпатті.
Правда 2019-11-15 / 08:58:23
Питання до редакції:
Ви читаєте копії документів перед тим як виставляєте або готуєте заголовки? Мова йде про церкву Київського патріархату, яка відстояла право переходу до пцу....,
Міжгірщина 2019-11-15 / 07:27:40
Росада Сергій то Щур це все зробив з народом мета розколоти і поставити свого на голову села щоб розікрасти землі ім то вдалося.Зараз Юрик флтограф бивший голова району возит будівельні матеріали в Пилипець.Щур з Олексієнканьов пошколах говорили неголосуйте ЗЕ наркоші,підключали священиків по району щоби обливати ЗЕ неправдою зараз вори і дальше крадуть,кажут куплят в області кондитера.
Ужг 2019-11-15 / 07:10:22
Клас!!!