Головному лісівнику Закарпаття Валерію Мургзі вручено підозру. Про таке стало зрозуміло із заяви самого В. Мурги, що надійшла на адресу Закарпаття онлайн.
У своїй заяви начальник ЗОЛМГ зазначає, що "Готовий сприяти розслідуванню всіх справ, в разі необхідності з'являтися до правоохоронних органі для вручення підозри, допитів, проведення інших слідчих дій".
Разом із тим, у правоохоронних органах Закарпаттю онлайн підтверджують вручення підозри В. Мурзі. Разоміз тим, поки не уточнюють підстав вручення, обіцяючи повідомити деталі незабаром офіційно.
Анна 2019-07-12 / 10:30:28
Ідіть на Іршавщину.Рано в 6 год кожного дня машини з дровами із деревини вищого соту їдуть цілими колонами по дорозі Кушниця -Іршава у бік Іршави.
Лісник 2019-07-12 / 10:12:21
У Великих Лучках лісосмуга "сикція"вирубали всі здорові 100 річні дуби під прикритям "лісової"чистки".І це все відбувалося з прикриттям бувшого голови Мукачівської адміністрації Гайдая і мовчазної згоди і бездії голови с/ради В.Лучок Чоп Я.
ужгородець 2019-07-12 / 07:46:01
Ось читаю коментар Крука і розумію: не перевелись "фахівці логіки" на цьому сайті))) Яке відношення прокуратура Гаврилюка-Луценка чи поліція Стефанишина-Авакова сьогодні має до Зеленського, знає виключно цей "оракул" ЗО)))
Рідко буваю на цьому сайті, а шкода. Приколів тут, як завжди, багато)))
Вуву 2019-07-11 / 23:25:35
З того що було ... до вальцмана і що є на сьогодні ...
То вже точно лишилось менше з половини з того шо було.
А якщо порвняти показники лісистості і вирубок на кінець 1991 р. І на кінець 2017 р.
Увас не волосся ...
У вас лисина дибки стане.
читач 2019-07-11 / 22:25:56
Боже, які правдиві всі коментарі!
щурь вася 2019-07-11 / 18:00:24
а що теперка буде з Міжгірським держлісгоспом адже директор Барна І Ю теж давав йому грошей за своє кришування !!
Берегово 2019-07-11 / 18:00:11
Банду злодіїв з Іванівського лісництва на чолі з Шойного посадіть довічно за вирубані і продані ліси -ДОВІЧНО!
Дуб 2019-07-11 / 16:34:54
А що з керівниками Мукачівського лісгоспу, такого бардака і злодійства у лісі мало де є, всьо якісне вирізано
Хенерал Гаврилюк 2019-07-11 / 15:15:13
Є гроші то є правда, а ні то ні
Крук 2019-07-11 / 14:37:31
Мурга то злодій був і є. Знищив весь ліс Закарпатсткоі області. Самий великий корупціонер у Закарпатті.
Богдан 2019-07-11 / 14:19:09
Лади креденц таллєрох))
еко 2019-07-11 / 14:08:13
А підлеглим директорам- лісогубам, які купаються у валюті коли вручать?
дятел 2019-07-11 / 12:44:00
Святий Мурга, точно нічого не знаю, не вкурсі. ліс сам висох а він не при ділах. Він має перший сидіти бо без його відома ні одно дерево не зрізали
Степан Крук 2019-07-11 / 12:42:03
Якщо ця справа не закінчиться реальним увязненням, то вручення підозри Мурзі залишиться всього лиш ЗЕпопулізмом!