Йшлося про співпрацю сторін у рамках реалізації державної програми збереження нематеріальної культурної спадщини. Зокрема пан Богдан пообіцяв сприяти колективу центру у створенні фільму про вівчарів та виробництво бринзи на Рахівщині, а також популяризації традицій, пов’язаних із цим процесом. До слова, він вважається одним із кращих експертів у цій справі, адже сам родом з тих країв і започаткував проведення фестивалю «Гуцульська ріпа» та є співзасновником кількох інших.
Раніше у стінах закладу вже була проведена зустріч із режисером-документалістом Михайлом Данканичем та лектором-експертом, бренд-менеджером, маркетологом Олександром Ковалем щодо створення відеофільму.
Проект націлений на збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини Закарпаття, відтворення та просування місцевих традицій, передачі знань про управління спадщиною; залучення місцевих громад до продовження живої традиції та переосмислення її цінності для громади.
Координатор проекту – директор комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради Ганна Дрогальчук.
Володимир Мишанич, провідний методист КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР