Зокрема, начальник нашого управління Юрій Марценишин наголосив, що для того, щоб дитячий паровозик курсував містом, у першу чергу необхідно зробити відповідні документи щодо експлуатації цього транспортного засобу та розробити маршрут руху. Тільки у випадку, коли цей маршрут буде погоджено з відповідними органами, цей транспортний засіб зможе курсувати за ним.
"Наголошуємо, ми не проти того, щоб у місті з'являлися цікаві атракції – але (!) усе має бути виключно у рамках правового поля", - наголошують в Патрульній поліції Закарпатської області.
Читатель 2019-04-18 / 12:21:33
График или нет, какой двигатель - не в этом дело! Вот потому и мегакоррупция у нас. Как это получилось так - пройти все "круги ада", и преспокойно запустить аттракцион? Ну, не бывает так! Не может быть так. Тем более, мэру этот аттракцион не нужен (толку никакого с него).
И вообще, как так получается? Это всё равно, что я на машине без номеров, буду гонять без получения водительских прав!
Наталка Майстренко 2019-04-17 / 23:09:16
Відправити назад "паравозік" в Мукачево. Як екологічну диверсію. Богдане Євстафійовичу, Ви як, за? А то чого тільки вони нам всяке лайно кидають, ми ж можемо дати гідну "відповідь"- fredback?! Нє?
Небайдужий 2019-04-17 / 14:27:50
Оскільки паровозик їздить у пішохідній зоні, бажано, щоб він був оснащений не дизельним, а електричним двигуном. Крім того, потрібно встановити чіткий графік його руху, бо він ганяє переважно з одним-двома пасажирами, забруднюючи повітря, та створює незручності для пішоходів, серед яких багато молодих мам з колясками.
Читатель 2019-04-17 / 11:13:45
Нет, извините, но как это так? Уже сколько ездит аттракцион, и все видят, все знают... А в нормальном государстве - он бы даже не выехал в первый рейс!