За рівнем зарплати Закарпаття випередили Львівська, Вінницька, Одеська, Миколаївська, Полтавська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Донецька області та м.Київ.
Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств транспорту, установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, підприємств з виробництва електричного устатковання, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання, у сфері фінансової та страхової діяльності, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 8,6–49,9%, а на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря та з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – більше, як у 1,5 та 1,6 раза відповідно.
Водночас заробітна плата працівників підприємств тимчасового розміщування й організації харчування, у будівництві, у сфері наукових досліджень та розробок, підприємств з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, з надання інших видів послуг, у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, адміністративного та допоміжного обслуговування, підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, сільського господарства, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, організацій, що займаються операціями з нерухомим майном, підприємств з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання не перевищувала 76,0% від середнього рівня по економіці області.
На 1 лютого 2019р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 3,2 млн.грн, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ статистики в Закарпатській області.