Учасниками обговорення стали Ольга Куроп’ятник, суддя Мукачівського міськрайонного суду, Олексій Фозекош, голова Спілки підприємців Мукачева, Ігор Капітан, перший заступник голови правління Спілки підприємців Мукачева та
Ольга Степанова, начальник служби у справах дітей Мукачівського міськвиконкому.
Ольга Куроп’ятник зазначила, що на сьогодні стало необхідністю донести до громадськості, що людина повинна займатися добром та милосердям. Адже, як вважає суддя, той, хто не займається добром, хворіє і має проблеми. Сама пані Ольга є членом Християнського центру милосердя «Червона гора. Всех скорбящих радость», що у Мукачеві і займається благодійництвом не один рік. Залучила до цієї доброї справи і місцевих підприємців.
За словами Ігоря Капітана, він відразу відгукнувся на пропозицію судді опікуватися дитячими будинками. Цими днями перший подарунок—телевізор отримали 16 дітей із дитячого будинку, що на вул. Бартока у Мукачеві. Надалі Спілка підприємців Мукачівщини, зокрема Ігор Капітан, планують постійно підтримувати дитячі заклади. «Ті держави є багатими, в яких розвинена благо чинність, є багатими»,-- каже він. Сам підприємець зрозумів, що завдяки добрим справам стає щасливішим. Скільки він планує витрачати на благо чинність, Ігор Капітан точно не визначився, каже, що у релігії йдеться про 10%. Взагалі кожен давати стільки, скільки не шкода,-- переконаний чоловік.
Ольга Степанова розповіла, що у Мукачеві 153 дітей-сиріт та дітей,у яких батьки позбавлені батьківських прав, 6 будинків сімейного типу та 3 прийомні сім’ї. На щастя умови, за словами Ольги Степанової, в яких діти були 5-10 років тому, сьогодні набагато кращі. Проте діти сьогодні потребують навіть не стільки матеріальних затрат, як любові та уваги, батьківського тепла.
Олексій Фозекош розповів, що реально держава на практиці меценатів не підтримує. Проте і не перешкоджає. За словами Олексія Фозекоша, мукачівські підприємці у напрямку благодійництва тісно співпрацюють з луганськими колегами, а також з представництвом Держкомпідприємництва в Закарпатській області. На питання, чи складно заохотити підприємців до благочинності, пан Олексій пояснює, що, коли людина досягає певних фінансових рамок, стає забезпеченою, виникає бажання реалізувати себе у соціальній сфері, стати корисною для інших.