Це найбільш важкий період для диких тварин, зокрема оленів і козуль. В пошуках їжі вони спускаються аж до населених пунктів і автошляхів.
Щоби тварини не стали здобиччю браконьєрів, служба державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Синевир», Державна екологічна інспекція та поліція проводять спільні рейди територією парку.
Працівники установи здійснюють постійний контроль за місцями скупчення оленів і козуль. На контрольно-пропускних пунктах парку проводяться перевірки автотранспорту. Служба державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Синевир» працює в посиленому режимі. У разі виявлення браконьєрів, їх чекає покарання згідно чинного законодавства.
Поряд зі заходами охорони, працівники НПП «Синевир» здійснюють підгодівлю оленів та козуль. Численні годівниці у різних урочищах наповнені сіном, а солонці – сіллю.
Національний природний парк «Синевир» застерігає усіх жителів і гостей регіону бути пильними та не вдаватися до дій, які можуть зашкодити диким тваринам у цей важкий для них час, повідомляють в НПП "Синевир".
100ronnij 2019-01-18 / 00:12:56
До редакції: у одному дописі - 2 терміни: "косуля" та "козуля".