Участь у заході взяли: Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольскі, керівники краю – перший заступник голови облради Йосип Борто та в.о. голови ОДА Ярослав Галас, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, представники дипломатичних та консульських корпусів, керівники правоохоронних та контролюючих структур, громадські та культурні діячі області.
Розпочали урочистості із виконання гімнів України та Республіки Польща, пізніше звучали виступи-вітання гостей та запрошених.
Із вітальним словом виступив Рафал Вольскі, який відмітив, що із листопада 1918 року, почала формуватися незалежна Польська держава та було сформовано перший демократичний уряд. Промовець зазначив про сучасні тісні українсько-польські культурні, бізнесові та наукові зв’язки, які із року у рік міцнішають та переходять у якісно нові площини.
Виголосили також вітальні промови заступник голови облради Йосип Борто та в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Галас.
По завершенні урочистостей відбувся концерт, на якому звучали класичні твори у виконанні студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Дезидерія Задора та Камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії, повідомили Закарпаття онлайн у арес-службі Закарпатської облради.
Софілканич 2018-12-09 / 07:51:44
Коментар видалено. Адмін
сорри 2018-12-08 / 19:05:22
Софілканче, провокатори ти мацкальський. Такі святкування вже відбулися в Львові і Франківську.
Тарасе (ще один провокаторе-сепаратисте), а до того, що Ужгород - це Україна. А поляки - друзі України.
Тудом?
Тарас 2018-12-08 / 12:04:13
Не зрозуміло,! Чехи,словаки,мадяри,румуни ще так сяк .Польща при чому в Ужгороді?
Софілканич 2018-12-08 / 11:12:23
Та вто наші мадярони ляшське сято до себе прийняли. А чинь сятковали такоє там у Лембергови? Пак не думаву. Ті би йим а й близько нич такоє не дали учинити.
В. Піпаш 2018-12-08 / 10:23:47
Щось не пригадую, щоб десь відбулися упрочистості (за участю президента, губернаторів, не кажучи вже при консульствах за кордоном) з нагоди 100-річчя проголошення (відновлення) ІУ Універсалом Центральеої Ради Незалежності України (22 січня 1918 р.)