Нагадаємо, що УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ.
Протягом вересня, жовтня й листопада, кожної п’ятниці, суботи та неділі трійка учасників президентських праймеріз проводитиме публічні дебати та зустрічі в обласних центрах по всій Україні.
Проголосувати за претендентів та їхні програми матимуть змогу члени УКРОПу і Закарпатської області.
Для того, аби поспілкуватися з учасниками праймеріз особисто, організатори радять приходити на місце проведення заходу за годину до його офіційного початку.
Більше інформації про праймеріз, а також розклад туру зустрічей з кандидатами ви знайдете на сайті: https://presidentukrop.com/
Короткі біографічні довідки учасників президентських праймеріз УКРОПу:
ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: народився 8 квітня 1971 року в місті Коломиї Івано-Франківської області. Здобув кваліфікацію радіоінженера в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича. Трудовий шлях розпочав монтажником радіоапаратури. Пізніше очолював декілька підприємств. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу «Буковель», за сім років перетворив чи не найдепресивніший регіон України на одне з найбільш відвідуваних у Східній Європі місць відпочинку. Народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Провів понад 700 зустрічей з виборцями і вніс на розгляд 83 законопроекти. Завдяки старанням Олександра Шевченка у «Буковелі» пройшли лікування та реабілітацію понад 1 тис. солдатів – учасників російсько-української війни, пройшли реабілітацію 3200 дітей з ДЦП, аутизмом або вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів. Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр військової підготовки та інформації, а також регулярно підтримує медзаклади, спортивні та культурні проекти.
ІРИНА ГОЛОВАТЕНКО: народилася 19 лютого 1976 року в Києві. Здобула диплом магістра за фахом «Математика» з правом викладання, навчаючись на механіко-математичному факультеті Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Також має музичну освіту. Працювала викладачем алгебри та геометрії у старших класах середньої школи № 43 міста Києва. Пізніше обіймала посаду фінансового аналітика й помічника керівника на підприємстві інвестиційного сектору. Наразі є керівником прес-центру УНІАН та його відділу зв’язків із громадськістю. Учасниця неурядової організації EU-Ukraine Women in Politics. Голова Солом’янської районної організації УКРОПу в місті Києві, а також заступник голови Київської міської організації партії.
ОКСАНА ТУНІК-ФРИЗ: народилася 1978 року в смт Ріпки Чернігівської області. Здобула диплом магістра права за фахом «Правознавство» у Класичному приватному університеті. Роком пізніше отримала диплом магістра за фахом «Управління суспільним розвитком» у Національній академії державного управління при Президентові України. Працювала у сфері зв’язків з громадськістю, була директором департаменту соціальної та кадрової політики в банківському секторі, а також заступником міського голови Чернігова. Від початку російсько-української війни активно займається волонтерською діяльністю. Наразі є заступником голови Комісії партійного контролю УКРОПу.
форестер 2018-10-06 / 14:29:20
Дайте вгадаю, хто виграє оті праймеріз. Шевченко