Так, восени 2016-го року озеленювачі не встановили загороджувальні стрічки та знаки, які б інформували громадян про проведення робіт з підвищеною небезпекою. Внаслідок падіння тополі на неповнолітню дівчину остання отримала тяжкі тілесні ушкодження.
Під час судового розгляду обвинувачені причетність до вчиненого не заперечували, вину визнали та щиро розкаялися. Вказане, було враховано судом як пом’якшуючі обставини.
Разом з тим, при постановленні вироку було прийнято до уваги висновок органу пробації та твердження прокуратури щодо можливості застосування до комунальників покарання не пов’язаного з позбавленням волі.
Зрештою, суд призначив обом обвинуваченим покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займатися певною діяльністю на той самий строк.
Однак, суд при визначенні міри відповідальності за вчинене, повинен керуватися Законом. Тож, на підставі Закону України «Про амністію 2016-го року», осіб було звільнено від відбування покарання як таких, що вчинили злочин з необережності, один з обвинувачених є особою похилого віку, інший – має на утриманні дитину.
Цивільний позов про відшкодування шкоди, за проханням сторони потерпілої, був залишений без розгляду, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.