Затримали підозрюваного на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини.
Дії лікаря кваліфіковані ч. 3 ст. 368 КК України - вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено.
Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду прокуратура домоглась законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції.
Також, згідно з рішенням апеляційного суду підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу, в розмірі майже 141 тис грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
бувший хустянин 2018-05-09 / 12:43:55
Хто знає, що тепер буває суддям першої інстанції, якщо їх рішення скасовує (переглядає) апеляційний суд?
Хоч якесь дисциплінарне стягнення є?
Людмила Юр 2018-05-09 / 10:15:08
Всі ці персонажі мусять обдирати людей й розводити на операції бо мусять давати з маржі своєму начаству. Не будуть давати- не будуть завідувачами. Звичайно завідувачі й про свою кишеню теж не забувають. Таке життя
Наталказа 2018-05-09 / 09:01:12
За ту кончуну сіладійку коли ся вжек прокуратура возьме? Посліпли там вшіткі?
ссср 2018-05-09 / 08:50:46
в Ужгороді ситуація ще гірша але там все кришують і всі беруть-суки
бувший хустянин 2018-05-09 / 00:48:32
Хто знає, а цей Орос Я.В. з яких Оросів? Берегівських чи іршавських "міліцішт"? Чи може мадярських (Ілдіка Орос)? Чи з тячівських? Може з "дохторів"?
Просто познаю багато Оросів. І не знаю, кому з них дзвонити, щоб "подякувати" за їх "принципового" родича.
бувший хустянин 2018-05-08 / 22:58:44
Дякую за підказку. Але за Ороса Я.В. нічого не чув.
І у Гуглі на нього нічого не вибиває.
Крім, що призначений безстроково, машина Лачетті, живе з сім'єю в Хусті у квартирі, і йому до 40 років.
І на ... тоді йому паскудити своє "резюме" в Інеті?
Чудно якось...
прес-служба прокуратури Закарпатської області. 2018-05-08 / 22:47:37
Для чого прокуратурі пресслужба? Гроші тишину люблять.
До бувшого Хустянина 2018-05-08 / 22:16:33
Прізвище судді Орос.
Прокурор 2018-05-08 / 22:00:26
Ловись, ловись корупціонер малий і великий!
Пресслужба 2018-05-08 / 21:27:19
Чому прокурор Гаврилюк не вимагає у ВРП покарання Хустського судді, який відпустив хабарника?
Іванка 2018-05-08 / 21:26:26
І од мене Сіладійка гроші за кесарське просила. Самам народила у Мукачеві. Прийду до ниії і вжадутїв усьо в очі
123 2018-05-08 / 21:02:28
Рішення по судді Хустського суду в студію Володимире Олеговичу!!!
Хуст 2018-05-08 / 20:57:57
Ни є питань, ісі гроші ун заплатит, се купійки. Добре, що на роботі лишився се удобєме за тиждинь. Казав прокурор, що в Хусті через пару місяцю ще треба буде раз заплатити штраф і порядок.
бувший хустянин 2018-05-08 / 19:07:27
Застава у 5,5 тис. зелених для зав.пологовим відділенням Канчія? - Це сміх та знущання!
Проте все рівно краще, ніж нич, як удумав слідчий-суддя Хустського суду.
До речі, хто знає прізвище цього "жалісного"? Це не Сідей часом?
Борто Єва 2018-05-08 / 18:27:05
А когда С Силади наведут порядок? Или в Виноградове другие законы? Почему одних олиция ловит а других не видят?она прямо деньги за кесарсое просит