Переслідування, образи, цькування... Для дитячого, і особливо підліткового, середовища - це звичне явище. Жертвою булінгу може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.
Тож, як розпізнати булінг? Як навчитися спілкуватися з однолітками? Як оминати конфлікти або вирішувати їх? Як навчитися виходити з ситуації, коли тебе ображають і тиснуть? Що означає вчасно припинити розмову або суперечку? Як не переходити на образи, навіть якщо мені це дуже не подобається? Як не стати ініціатором булінгу чи його жертвою?
Відповіді на ці та інші питання ГО "Щасливі діти" пропонують шукати під час тренінгового заняття з тренеркою, психологинею Маріанною Колодій.
Діти виконуватимуть практичні вправи, працюватимуть в групах.
До участі запрошуються учасники та учасниці "Школи лідерства" та підлітки (від 13 років).
Участь є безкоштовною. Про бажання відвідати тренінг необхідно сповістити в смс з текстом "Я прийду на тренінг. Ім’я, прізвище, вік" на номер 050-616-92-03.
Захід триватиме з 16:00 по 17:30 (10 квітня) за адресою: м.Ужгород, вул.Швабська, 64-А (4 поверх).
Довідка
За досліжденнями UNICEF, в Україні 80% дітей рано чи пізно стають жертвами булінгу ( цькування). Більшість на ранніх етапах не розуміють, що це таке, і не знають як з цим справлятися. Часто діти, які страждають від цькування, приховують це від дорослих, стають закритими і втрачають інтерес до навчання.
Читач 2018-04-10 / 20:45:13
Опубліковано 10 квітня, захід відбудеться 10 квітня ?! Будь-ласка, знайдіть можливість повідомляти за декілька днів. Багатьом це допоможе відвідати захід. Заздалегідь вдячний.
Вуву 2018-04-10 / 17:28:12
Це не гарне слово ... Хоч і лаконічне .Але в нас є украйінське ... Наше ... Рідне .
"Підліткова задиркуватість" або
"Провокативна задиркуватість".
Краще пропагувати наше (а не англійське).
Ps. Bull - бик
Bulling - бичитись (якщо дослівно).
Ганна 2018-04-10 / 09:52:44
Підліткова жорстокість інколи вражає.Про цькування варто говорити і дуже важливо акцентувати не лише на жертвах ( допомагати їм викараскатися з стану «жертва»), а і на тому, як часто неусвідомлено чи спеціально діти жорстоко тролять один одного, принижують...А ще про булінг варто спілкуватися з вчителями та батьками.Хороша справа!Добре, що «Щасливі діти» порушують такі важливі теми.