За рішення про склад РП проголосували 263 депутатів, за Пацкана – 309.
Крім В.Пацкана членами рахункової палати стали: Богун В.П., Дідик А.М., Іванов І.М., Майснер А.В., Невідомий В.І., Огонь Ц.Г., Яременко О.С., Яремчук І.М.
3 49 кандидатів бюджетний комітет рекомендував Верховній Раді 23 особи. Один з них, Руслан Лук’янчук, відкликав свою кандидатуру – його звернення із проханням не розглядати кандидатуру зачитав під час голосування голова парламенту Андрій Парубій.
Дещо згодом Верховна Рада достроково припинила депутатські повноваження Валерія Пацкана у зв'язку з призначенням його на посаду голови Рахункової палати.
Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, кандидатуру В.Пацкана на цю посаду було запропоновано ще у 2017 році фракцією Блоку Петра Порошенка, але тоді ВР "зарубала" шанс закарпатського нардепа стати головою Рахункової палати. Цього разу його кандидатура пройшла в рамках пакетних кадрових домовленостей в парламенті.
В.Пацкан відомий в контексті конфлікту з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем за підсумками останніх виборів до місцевих органів влади, коли Г.Москаль, відкривши політичні шлюзи для масового підкупу виборців партією "Відродження", у підсумку "призначив" крайніх у протесті проти "куплених" виборів в Ужгороді – Пацкана і Балогу
У Блоці Петра Порошенка Валерій Пацкан представляв квоту партії Віталія Кличка УДАР, головою облорганізації якої був на Закарпатті.
бувший хустянин 2018-03-17 / 20:20:18
до "До бувшого хустянина 2018-03-17 / 18:24:37"
Якщо уважно придивитися до цифри 309 "за" Пацкана у ВР (дуже жахлива та паскудна єдність!), то реального впливу на Порошенка він має точно не менше В.Медведчука.
А без підтримки у ВР, на мою думку, - В.Лемак точно би пролетів мимо Конституційного Суду.
А шлях "ЧЛЕНкора" В.Лемака (колишнього ЧЛЕНА партії Медведчука, потім ЧЛЕНА команди Ф.Ващука в УжНУ) до ЧЛЕНА Конституційного Суду - це шлях безпринципного кар'єриста від науки.
До бувшого хустянина 2018-03-17 / 18:24:37
лемака в констутиційний суд запхав не Пацкан а кум кремльовський вітьо ведмедчук по домовленостю з портретом
Микола 2018-03-17 / 17:39:25
Ще одного порохобота і пуцера петі мальдівського видрали аби кормушку мав і жрав двома ложками . Кому сись Пацкун шо в житті допоміг?
Вуву 2018-03-17 / 05:28:00
Банк украйіна розікрав хующенко ... В ютубі можете знайти інформацію яку виклав вор в законі (який певний час "чесав" нью йорк).
Там і про фірташа ... І про могілевського і решта бандитів ...і про в. Клічко ...
бувший хустянин 2018-03-16 / 19:33:48
до "пенсіонер 2018-03-16 / 16:03:27"
За банк "Україна" не знаю, але те що цей Пацкан при Кучмі мутив з кредитами, як заст. директора Ужгородської філії "Привата", і його з ганьбою звідти поперли - це достеменний факт.
Якщо хтось пам'ятає, він тоді бігав у шістках у п'яничка-банкіра Василя Прокопця.
правда 2018-03-16 / 16:17:06
І смішно і грішно, у цієї людини гроші і посади єдина цінність Вивчив політичний жаргон,втерся до Кличка,мало тесть подштовхнув і о чудеса! Сумно якщо там всі такі достойні
пенсіонер 2018-03-16 / 16:03:27
А це не Пацкан, що банк "Україна" розвалив ?
Односельчанин 2018-03-16 / 08:45:11
Фамiлiя Пацкань вiдповiдать йому! Це не наш чоловiк! Теперь за грошi дурня зроблять профессором, але треба мати елементарний рiвень! Вино того не мае!
бувший хустянин 2018-03-16 / 08:32:25
Питання до золотарьовців.
Скажу по совісті, ну, не подобається мені родина Балог у Мукачеві, але вони реально підняли місто.
Те саме з сьогоднішніми хустськими жуликами при владі. Не подобаються, але вони за київські гроші просто "вилизали" наше місто.
Так що для вас, золотарьовці, зробив ваш Пацкан? Може я щось пропустив?
бувший хустянин 2018-03-16 / 08:15:36
до "Земляк 2018-03-16 / 07:18:40"
Не ображай хустян. Так, у нас свого "гною" достатньо.
Але цей "фатьов", "науковець-юрист" МАУП-у попа-афера Бедя, - золотарьовський.
Нехай вони і ганьбляться на всю Україну.
Те, що дисертацію Пацкану написав вільхівський В.Лемак, а за це Валєрка-тойота допоміг йому пролізти у Конституційний суд, - до гадалки не ходи.
Радує лише те, що час Петі-кондитера з бульдозера скоро закінчиться, і кожна його шавка залізе у свою нору.
Василь із Золотарьового 2018-03-16 / 07:28:35
Пацкун є тим шо є його фамілія , бо в селови нигда пусто не назвуть файту фамілієв таков а ко такий Пацкун- Пацкан вшиткі в Закарпатььови знавуть
Земляк 2018-03-16 / 07:18:40
Верховная Зрада Аферiв вобрала самого тупого хустського афера!слава!!!!
Вуйко 2018-03-16 / 07:15:45
MУДАКИ!
Вуву 2018-03-16 / 05:56:35
І покривається все це ... Депутатською недоторканістю ... Яка гарантується йім Конституцією.
Тбт. ... Всі депутати ВР ... Читай бандити ... Вони "в законі" ... Тому що вони понад і поза законів кримінального кодексу.
P.s. честь і хвала вальцману ... Що ми вже живем "по новому" !!!
Вуву 2018-03-16 / 05:50:20
Всяка партія у нашій ВР ... Це фактично організоване злочинне угрупування (банда)
Фракція це вже трохи ширше кидалово народу на гроші по "доворняку" ... між лідерами п.партій ... Читай лідерами бандформувань.
А коаліція(ада) ... Це коли головні бандити і злодійі в крайіні відстібають з накраденого лідерам бандформувань ... Читай лідерам п.партій ... За те щоб вони проголосувпли за "потрібний закон".
З тим ... щоб після прийняття бандитами(депутатами) у ВР потрібного закону ... Вони могли мати ще більший відкат.
PS. Тому в нас і до тепер неприйнято закон про зняття депутатськойі недоторканості .
І неприйнятий закон про імпічмент президенту.
(Зате періодчно президент підгодовує своє бандитське кодло ... Підняттям депутатьськойі зарплати і різних пільг в тому числі і тисячами сотнями за аренду житла.(шукайте в архіві закарпаття онлайн).
ІГЕНадій ІГЕНнадійович 2018-03-16 / 03:41:22
Я в шоці
Федя 2018-03-15 / 23:26:50
Все тече, все міняється.
І Валера вже не той хлопчик. І не то хоче.
І Гена вже хоче достойного дембеля, або рокіровки на слугу народу.
І Вася Непетька хоче стати черговим губальнатором,а ще недавно сміявся з вівчаря.
І ще багато хто хоче щось.
І все буде,може.Але не всім.
варош 2018-03-15 / 22:41:50
Він голосував за медичну реформу,яка суперечить Конституції України!В.Пацкан у 2015 році захистив дисертацію на тему з конституційного права.Він мабуть "захистив" але не читав текст дисертації. Цікаво хто її напмсав,мабуть новопризначений суддя Конституційного Суду із Закарпаття.
Генек 2018-03-15 / 22:10:42
давайте наколотиме збір коштів йому на арифмометр)))
дід 2018-03-15 / 21:59:57
Та цей дІяч не може два слова до купи звязати, ганьба слухати, коли щось там каже у телевізорі.