Таку думку глава зовнішньополітичного відомства висловив після публікації звіту Венеціанської комісії з приводу українського закону Про освіту.
Він вважає, що угорці повинні отримати шанс на роботу в державному секторі, політиці, передає Інтерфакс-Україна.
"Безсумнівно, для них є нюанси у внутрішній політиці. Але я впевнений, що ми домовимося. Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською", - розповів Клімкін.
Глава МЗС підкреслив, що кожен повинен володіти українською мовою і розуміти, в якій країні він живе.
вуву до правди 2017-12-12 / 18:25:35
Так от ... Того і записався всього один ... Бо при такій "демократичній" хунській освітній політиці ... Підтримки шкіл національних меншин ... Всі асимілвались .
Тобто ... Вони вже мають конкретно напрацьовану практику . І хунам можна.
В нас (вдумайтесь) ... Аж на 26 році незалежності ... Нарешті прийняли освітній ... Дуже виважений і толерантний закон ...
То хуни верещать аж піняться на весь світ ... Що нам так немож.
І навіть експертні висновки венеціанськойі комісійі ... Для них ніщо.
Висновок простий орбан працює на путіна ... Щоб в хоч у такий (формальний) спосіб галмувати шлях украйіни до європейськойі спільноти.
політолух 2017-12-11 / 02:46:49
Кравченко - українська тваринка на зарплаті в Угорщини. Він бере у них гроші в обмін на свою лояльність.
Україна мала би так само зробити з угорцями. Якби Ілдика Орос сиділа на зарплаті в Києва, а не Будапешта, як зараз, то говорила би протилежні речі до нинішніх.
Правда 2017-12-10 / 23:26:25
До бубу..Так нема бо не треба.В Будапешті до української школи записався один учень"http://www.mu777&&&a/news/view/240810
вуву 2017-12-10 / 23:15:52
З посиланням на кандидата філологічних наук ... Івана Ющука ... В хунійі після 1948 р. було 70 шкіл з украйінською мрвою ... а зараз нема жоднойі.
Ледида конюх 2017-12-10 / 14:36:17
Шо дав задню Гаспадін Кліммкінн ..????
Буркуш із с.Унгвар 2017-12-09 / 22:42:08
Україна - велика держава! Давайте, всі разом дружно наведемо в себе, перше за все, порядок. Щоб можно спокійно жити, працювати, заробляти якісь гроші і т.д. Угорці, поляки і т.д. - хіба вони нам заважають?
Правда 2017-12-09 / 16:45:41
Ну так угорська освіта залишаєтся але буде частина предметів українською",Думаю так демократично ні нам ні вам.Як кажуть правда по середині,думаю висновок венеціанки має задовілнити обидві сторони
Вуву 2017-12-09 / 16:21:27
... Вони вже є ... Викладають украйінською фізкультуру і захист вітчизни ... а потім добавлять ще один предмет ... урок праці ...
І скажуть що частка предметів які викладаються украйінською мовою ... Збільшилась на половину ...
Таким чином "і вовки ситі і вівці цілі".
Бурхливі аплодисменти ...ЗАНАВІС.
Byby 2017-12-09 / 16:13:15
Латиніка. Коментар видалено. Адмін
Вуву 2017-12-09 / 16:02:51
Хуни не повинні мати більше якихось преференсій перед іншими меншинами ... Хочаб тому ... що закон для всіх однаковий ... І всі перед закон рівні.
А якщо ти павло "починаєш шукати порозуміння" ... То це є тривожний сигнал того що починається якась "брудна підкилимна гра"... але ...
Але зважай павло на то з ким ти маєш справу.