Як стало відомо Закарпаття онлайн з власних джерел, його автомобіль Mitsubishi Pajero було заблоковано двома автомобілями BMW словацької реєстрації. Потерпілого кинули в багажник одного з автомобілів нападників. Потім нападники пересіли в авто потерпілого і, забравши тільки одне своє авто, від'їхали у село Зарічево, де на околиці і залишили машини та втекли.
Чоловікові вдалося вибратися з багажника, сісти за кермо автомобіля, який стояв з ключами в замку запалювання, і добратися до поліції.
Речник обласної поліції Тетяна Щоголєва підтвердила нашому виданню факт події. З її слів, заявник повідомив про неї близько 12.30 і розповів, що на нього напало 4 невідомих, які відібрали в нього грошові кошти в сумі 30 тисяч гривень. Правоохоронці кваліфікували цей злочин за статтею "Розбій".
В районі оголошено план "Перехоплення".
Жданкін 2017-11-09 / 13:32:53
**я як мені туті 50 тис $ вертати, во хоть знаєте на кого я роблю, вни кіть вуряхувуть хто туто зробив , та каменуа, мартиняк , владік будуть опарішу годувати в лісі
ggggg 2017-11-08 / 22:25:50
dfhgsdhrf
Копча 2017-11-08 / 17:26:41
у мене такой муг придумати лем Мартиняк але вун типирька з каменцом звідайте у нього нашто такой зробили з владіком
Ролік 2017-11-08 / 17:13:32
Юра, всьо норм мо туті машини натуров одробиме
Копча 2017-11-08 / 17:12:08
То я загнав своїх хлопцю на діло, Роліка Химича і банду , дурні діти, 2 бумера просрали
Березний 2017-11-08 / 10:50:49
То просто фотографія
правдогуб 2017-11-08 / 02:44:30
Так, звичайно, журналіст редакції разом з грабіжниками чекав у засідці і знімав на фото весь процес пограбування. Завтра буде відео.
Правдолюб 2017-11-08 / 01:07:52
До редакції - фото у дописі - з місця подій, чи ні ?
2017-11-07 / 23:59:36
Мали копча неваловшен організовати нич, а не то шо пограбуваня
Неважно 2017-11-07 / 22:47:39
Копа, Тобі не надоїло кришувати своїх пацанів які фігньою на нюхані страдают?
Бакс 2017-11-07 / 18:25:37
2 лімони кажуть)
обман 2017-11-07 / 18:08:48
майже там реально не 30 тисяч гривень було, а може бакси, бо то смішно за тисячку доларів так ризикувати многим людям
Копча 2017-11-07 / 16:50:14
Вже не перша спроба пограбування цієї людини. Нехай копає в своєму оточенні тому що надто часто "протікає" конфіденційна інформація.
Коля 2017-11-07 / 16:02:58
Почерк молодшого копчі) "памперса"