Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.
"Ми не закриваємо українські школи, а створюємо можливості для їх самореалізації як в Україні, так і в Угорщині", – заявив дипломат.
Коментуючи результати переговорів щодо Закону "Про освіту", він наголосив на важливості конструктивного діалогу.
"Будапешт: непроста, але базована на аргументах розмова. Маємо відмінності, але наступне – зустріч міністрів освіти".
Також Клімкін заявив, що євроінтеграція угорців України має відбуватися через спільний рух до ЄС, а не через паспортизацію.
2/3 Євроінтеграція угорців України має відбуватися не через паспортизацію, а через спільний рух до ЄС
— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 12 жовтня 2017 р.
Як раніше інформувало Закарпаття онелайн, очільник МЗС Угорщини після зустрічі в Будапешті зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним сказав, що, незважаючи на зустріч, все одно буде блокувати євроінтеграційні процеси України.
Напередодні візиту до Угорщини П.Клімкін заявив, що говоритиме в Будапешті про угорські паспорти, що роздаються, зокрема, громадянам України, при чому здебільшого - на Закарпатті.
Вуву 2017-10-13 / 14:38:33
Ти візьми ... І просто відправ ... І простіше нічого нема ...
І ВЕСЬ ЗАКОН ... (сказано ж АВТОМАТИЧНО)...
Угорец 2017-10-13 / 14:15:27
Так нехай приймут закон щоб цю процедуру упростили і все.Я ж не буду ходити що БІбі спав спокійно здавати свій папірь з тризубом.До Дідуся...З якого дива мені любити чи поважаєте щось Українське?
Вуву 2017-10-13 / 14:08:53
Якщо для хунів така "складна процедура" здати паспорт ... Та відправте його в украйінське МЗС і все ... І ніяких проблем.
вуву 2017-10-13 / 14:04:57
Що значить непроста процедура ... Написано чорним по білому ... АВТОАТИЧНО ... Чого ще більше треба .
Я так само ЗА ... Хочеш жити там ...йідь і живи там (як маєш хунський паспорт) ... хочеш жити тут і ди і здай мадярський .
І так само по освіті ... Хочеш ... Іди і вчи украйінську ... Нехочеш вийіждяй . а не верещати про свойі "хатєлки" і "пихтєлкі".
дідусь 2017-10-13 / 13:34:05
Угорці чимало української кровушки пролили, особливо в Закарпатті. Вони відверто ненавидять все українське, тому не здатні сприйняти з розумінням прагнення України захищати свою державну мову
Угорец 2017-10-13 / 11:47:48
До Дея...ви пробували здати?Ви знаєте це яка процедура?Умене є знайомі як це спробували виїхавши звідси на постійне,це не проста процедура яка потребує грошей та часу.І не цитуйте мені констітуцію її ніхто не виконує навить гарант
ДЕЯ 2017-10-13 / 11:41:56
Ніхто не проти аби ви мали угорський паспорт, але тоді потрібно здати український. У Конституції та у Законі про громадянство чорним по білому: в громадян України може бути тільки одне громадянство.
Угорец 2017-10-13 / 11:05:27
Не Клімкін буде рішати мати мені паспорт ЄС або ні:)))Умене і у більшості нема декілька сот років аби чекати коли буде той рух до ЄС
Вуву 2017-10-13 / 09:29:21
В свій час микита хрущов виступаючи в ООН стукав черавиком по трибуні і сказав :"ми покажемо вам кузькіну мать"
Сіярто цього неробив ... Значить шлях до діалогу відкритий .