Спільними силами реалізовують багато проектів. Стосувалися вони, зазвичай, програм обміну для обох сторін. Цього ж разу працювали чотири робочі групи. Досліджували стан екології, соціального розвитку, громадянського суспільства та комунальних підприємств міста.
Одна з німецьких транспортних компаній запропонувала керівництву Ужгорода свої користовані автобуси за доступними цінами. Вирішили співпрацювати і у сфері сортування та переробки сміття. Німецькі колеги вважають, що українцям все ж варто переймати цей досвід .
Мартін РОЙТЕР, експерт з інтегрованого розвитку побратимства Ужгорода і Дармштадта:
Наш представник відвідував різні організації, які відповідають за соціальну сферу. Це «Карітас», «Дорога життя» і «Червоний хрест». І там теж обговорили майбутню співпрацю. Доставка гуманітарної допомоги, такі конкретні речі. І також обмін експертами та волонтерами.
Делегація познайомилася також з активістами міста. Спільно дійшли висновку, що в Україні не завадила б вакансія уповноваженого представника інтересів громадян, яка уже багато років існує в Дармштадті.
Німецькі експерти готові і надалі допомагати у втіленні нових проектів та скеровувати спільну роботу на наближення України до Європи.
uzhinform