На "Території щастя" були творчі майстер-класи, ігри, змагання, вікторина, квест та аніматорська програма. "Сувеніри з кави та мішковини, кумедні комашки з фетру, чарівні ліхтарики-підсвічники, ляльки-мотанки, амулети на щастя, керамічні вазочки – це далеко не весь перелік наших творчих майстер-класів. І ми вдячні кожній людині, яка долучилася і разом з нами зробила для дітей таке гарне свято", – сказала співзасновниця ГО "Щасливі діти" Людмила Сюзева.
Незвичним і водночас дуже цікавим було заняття, під час якого вчитель ужгородської спеціальної школи-інтернату Тетяна Попович вчила дітей мові жестів. "У мене є сусід Сашко, який не чує. І ми з ним не граємося, бо він ніколи не говорить. Тьотя Таня показала, як можна спілкуватися з Сашком", – поділився 10-річний Максим.
На необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища та оточуючих на святі був зроблений особливий акцент. Екологічна локація, майстер-клас від волонтерки ГО "Барбос" Наталії Данильченко, виготовлення годівничок від закарпатських лісівників – заходи, які несуть важливу місію – виховати у дітей толерантність, дбайливість.
"Цей захід насправді має набагато більший вплив на суспільне життя, ніж здається на перший погляд. Те, що діти – задоволені і щасливі – це одне. Але тут насправді відбувається набагато більше. Це – неймовірний приклад того, як люди можуть об’єднуватися, запалені спільною ідеєю. Нам вдалося консолідувати і простих громадян, і представників бізнесу, і влади. До речі, коли ми проводимо такі заходи, то завжди шукаємо можливість забезпечити майстриням та іншим учасникам витратні матеріали. Це дозволяє робити заходи безкоштовними, аби абсолютно всі охочі мали змогу взяти в них участь. І якщо зазвичай ми самі "стукаємо у двері" і пропонуємо долучитися до хорошої справи, то цього разу були приємно вражені, коли представники Комінвестбанку запропонували свою підтримку. Також цей захід підтримала Ужгородська міська рада. І це дуже радує, оскільки говорить, що, по-перше, наша діяльність потрібна, а, по-друге, що нам довіряють", – прокоментувала керівник ГО "Щасливі діти" Ольга Павлова.
І як на справжньому дні народженні, була вітальна листівка. А вірніше – ціла книга “Ужгород – місто щасливих людей”, яку діти разом з дорослими малювали і підписували рідному місту. Незабаром ця книга "оселиться" у міській раді, і всі охочі зможуть доповнювати її своїми побажаннями.
оксана 2017-10-02 / 14:53:29
мені сподобалася ідея університету для батьків. Хочеться щоб такий захід був окремий, бо тем цікавих є багато
Галина Юріівна 2017-10-02 / 14:23:10
Дякуємо організаторам за свято! Ми дуже задоволені. Повернулися до дому під враженнями з купою класних подарунків. Донька тішилася, що з однокласниками виграли піцу і ще багато призів, а також маємо годівничку, яку повісимо на дереві біля будинку. А молодший син не відходив від столика де були електронні конструктори. Нарешті у нашому місті почали проводити гарні дитячі свята. Щоправда організація фестивалю "Антиспінер", який проходив у тому ж Боздоському парку, нас засмутила. Коли вже міська рада відмовиться від тупих зганянь дітей на погано організовані заходи?Краще б відразу пішли до Щасливих дітей. Дівчата, ви молодці! Так тримати.