Необхідне обладнання буде придбане в рамках реалізації програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.
Надання таких послуг в Тячівському ЦНАП вирішить питання доступності отримання паспортів, адже зараз, через чергу у районному відділі ДМС України, жителі змушені їхати за 140км в Ужгород або Мукачево.
Кошти, отримані від цих адмінпослуг, будуть зараховані до бюджету місцевої ОТГ.
Зважаючи на популярність послуги по ID-паспортам для впорядкування черг розглядається можливість впровадження «електронної черги» в Тячівському ОТГ.
Нагадаємо, що протягом 2017 року, в рамках пілотної фази програми U-LEAD Компонент 2, будуть відкриті 26 ЦНАП, серед яких і Тячівський центр надання адміністративних послуг.
Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в 26 пілотних громадах, учасниках початкової фази, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках програми U-LEAD Компонент 2. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.
U-LEAD є міжнародною програмою, яка фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польші та Швеції.