ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Вчора, 28 червня, у День Конституції України на найвищій вершині українських Карпат встановили рекорд – "Найдовший прапор України, піднятий на Говерлу".

ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Цей державооб’єднуючий захід провели в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч», під назвою  "Величаю Вас, Карпати!".

Довжина прапора становила 150 метрів, а його ширина – 10 метрів.

На завершення дійства на полонині Гропа запалили полонинську ватру.

29 червня 2017р.

Теги: прапор, Контситуція, Говерла

Коментарі

Вульфар 03.07.2017 / 11:04:33
А яка користь із того шо розстелили прапор?Це як той чоловік,який в Польші працював пів року,а за зароблені гроші побудував стометровий паркан навкруг хати.Не розумію як народжувалася подібна брєдова ідея у організаторів цього дійства,як хочете пропіаритися,то чого би не зробити це з користю для людей.Наприклад построїти бесідки для того щоб перепочити,чи заховатися від негоди

Вуву 01.07.2017 / 05:07:10
Невно вже прийшов той час ... Що винести на обговорення ідею ... Створення "національного парку "говерла"
Де за вхід буде встановлена певна але (доступна) ціна. Де будуть збудовані туалети , де будуть прокладені пішохідні маршрути , де будуть впотрібних місцях вказівники а також інформативні таблички , де будуть встановлені смітники , де буде поліцейський відділок , де буде відділ служби порятунку і пункт медичнойі допомоги , де будуть екскурсоводи контролери які будуть доглядати за порядком .
Так як це в "grand canyon" , чи скажімо "sequoia national park".
Ваші пропозиційі ?...???
Чи так і далі Національну Вершину тисячі туристів - відвідувачів мають ...засирати і обсирати ...і гавіть кому захочеться вийізджати га автомобілях...?
Чи може ... Вже прийшов той час щоб в ОДА засіли ... Закатали рукави і почали працювати а не піаритись.

Міха 30.06.2017 / 23:10:46
Яку маячню ви тут пишете: Ющенко прийшов - обригав, Петя взагалі не прийшов! Яка різниця чи прийде якийсь упирь, який розпродує Україну??! Держава і так в сраці і в мільярдах боргів, і розплатиться лиш землею, це і так усім понятно! Та в цьому лиш позитив, бо пахати на ній нам, і за менші гроші іноземцям пахати ми не будем, ніж нашим "патріотам"!!! А в таких акціях лиш плюс, бо люди зібрались, зібрались не із-за президента, і не сидять вдома, а живуть нині, а не в уявах майбутнім!

Олег 30.06.2017 / 12:36:11
Правильно пише Бібі,кращеб посадили б дерево або прибрали сміття а то вже 4 рік безглузді ,нікому непотрібні акції з прапорами та сіцільним фарбуванням у жовто блакитний,совок ще живе!!!!!!!!!

патріот 30.06.2017 / 07:53:00
Прапор має свою симетрію. Довжина 150 м а ширина має бути 100 м. А це знущання над державним символом

Гуцул 30.06.2017 / 06:28:43
Се добре ! Клопіт був коли Ющщ із толпов донецький пяниць і київських обкакав і обістяв та обригав був всю Говерлу лишивши лиш купу сміття за собою

Вуву 29.06.2017 / 19:19:19
У свій час "вітя прищавий" робив сходження на Говерлу ... А пЭтя ні разу ... Хоча якби пройшовся з народом ... який його вибрав ... То може багато чого цікавого почув про свою працю на суспільне благо і розвиток крайіни . може після такойі акційі в його серці і душі щось би змінилось на краще. Хто зна ???

Вуву 29.06.2017 / 19:07:49
Краще посадили на ній дерева (в передгірйі) ...а років через 15-20 прийшли знову подивитись "на своє дерево".
Або приурочити таку акцію на деякій іншій горі.
А те що розгорнули такий прапор ... Добре ... Але толку з того мало.

НОВИНИ: Соціо

03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустської громади Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина