Щорічна Школа нейронаук "Карпатські читання" відбудеться в Ужгороді

Школа клінічних нейронаук  «Карпатські читання-2017» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону, яка щорічно відбувається в Ужгороді за підтримки Української асоціації боротьби з інсультом. Цього року в рамках конференції відбудеться презентація  важливого для української медицини Європейського проекту ESO EAST/ Ініціатива ANGELS. 

Мета проекту ESO EAST – Ініціативи Angels в Україні – це об'єднання зусиль фахівців задля вирішення проблем, пов'язаних із наданням кваліфікованої і ефективної медичної допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом. Реалізація проекту в Україні дозволить пацієнтам з інсультом отримувати лікування на однаковому рівні з будь-якою країною Європи.

Із журналістами зустрінуться: 

- Володимир Смоланка, ректор УжНУ, президент Української Асоціації Нейрохірургів

- Микола Поліщук, президент ГО «Українська асоціація боротьби з інсультом», член Координаційної Ради  проекту ESO-EAST в Україні;  

- Сергій  Московко, керівник проекту Ініціатива ANGELS в Україні, 

- Михайло Орос, завідувач кафедрою неврології, нейрохірургії та психіатрії УжНУ, 

- Юрій Фломін, представник  України в Європі проекту ESO-EAST,член Керівного комітету  проекту ESO-EAST в Україні , 

- Олександр Пулик, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ Закарпатської ОДА, 

- Марина Гуляєва,  виконавчий  директор ГО «Українська асоціація боротьби з інсультом», член Керівного комітету  проекту ESO-EAST в Україні, 

-       Лев Приступюк, консультант Ініціативи ANGELS в Україні.

Проект розпочав свою роботу Україні в  2015 році. За першими підсумками роботи Проекту ESO EAST/ Ініціатива ANGELS в Україні, представники Європейської інсультної організації відзначили спеціальною нагородою інсультне відділення міста Мукачева.

Українська асоціація боротьби з інсультом активно підтримує впровадження цього проекту в Україні. Успіх в реалізації проекту ESO EAST в Україні залежить від зусиль всіх, хто зможе забезпечити підтримку та надати необхідну допомогу у реалізації цього проекту. Активна участь МОЗ України, медичної спільноти та громадськості значно підвищить імовірність успіху та буде надзвичайно важливою для оптимального спрямування та координації зусиль в подоланні проблеми інсульту в Україні.