Захід проходив за участі громадських діячів, представників Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПНО у Закарпатській області, адвокатів краю та всіх охочих, які прийняли участь у заході.
Під час зустрічі було приділено увагу порядку реєстрації громадян у відділках Національної поліції, визначення їх статусу під час відвідання вищевказаних підрозділів. Окрім цього, було чітко роз’яснено яким чином обчислюються строки тримання осіб у територіальних підрозділах Національної Поліції України, як правильно реагувати та куди звертатись у разі можливих порушення з боку працівників поліції. Особлива увага приділялась забороні катувань. З цього приводу було розглянуто практику Європейського суду з прав людини у рішеннях щодо України.
Організаторами заходу виступили Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород та ГО «Закарпатська громада», повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ГО «Закарпатська громада».
Довідка
Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, покликане здійснювати контроль за дотриманням прав і свобод людини в діяльності департаментів, відділів і відділків поліції, спеціальних установ на конвойних підрозділів, безпосередньо поліцейськими.